Przetwórstwo Tworzyw “Dołowy” Jan Dołowy

Dodaj |

.

O firmie

Nasza firma już od ponad 16 lat dostarcza różnego rodzaju zamknięcia do butelek kosmetycznych. Są to głównie nasadki i nakrętki wykonane z materiałów takich jak ABS, PP, SAN, Surxlyn.

Naszą specjalnością są nakrętki do płynów i balsamów po goleniu. W tej kategorii jesteśmy niewątpliwym liderem. Ponad połowa tego typu zamknięć, obecnych na naszym rynku , pochodzi z naszej fabryki. Oprócz nakrętek, oferujemy bogaty wybór nasadek na atomizery. Wszystkie nasze zamknięcia są zaprojektowane i wykonane w ten sposób, aby można je było dopasować do większości butelek dostępnych na rynku.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym aktualnym Katalogiem

Zdobienie

Niewielkim kosztem, korzystając z oferowanych przez nas sposobów dekoracji, możecie Państwo podkreślić indywidualny charakter naszych wyrobów. Zaawansowane technologicznie metody dekoracji, ich niska cena i wysoka jakość sprawiają, iż jedynym ograniczeniem dla zastosowania hot stampingu, metalizacji, galwanizacji i tampon druku jest Państwa wyobraźnia.

Projekty indywidualne

Rocznie realizujemy kilkadziesiąt indywidualnych projektów. Są to nie tylko zamknięcia, wykonujemy także detale dla branży meblarskiej, budowlanej, spożywczej, AGD itp.

To co możemy zaoferować to kompleksowa obsługa na każdym etanie wprowadzenia nowego produku :

Wstępny projekt – przygotowujemy wizualizację Państwa pomysłu. Jest to fotorealistyczna grafika pozwalająca na samym początku wyeliminować ewentualny błędy.

Wykonanie prototypu – zobaczyć to nie to samo co dotknąć, przymierzyć. Dlatego przesyłamy do akceptacji model fizyczny. Po otrzymaniu Państwa aprobaty przystępujemy do następnego etapu.

Wykonanie formy – najnowsze rozwiązania technologiczne mnożą możliwości zwiększenia efektywności zainwestowanych środków finansowych. Oferujemy nasze doświadczenie w wyborze odpowiednich parametrów formy, profesjonalne wykonanie i krótkie terminy.

.


Copyright © 2020 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u