Przewozy międzynarodowe, krajowe regularne, bus Tomaszów Lubelski, bus autokar do Włoch lubelskie

Przewozy Międzynarodowe Grzegorz Woś

Dodaj |

O firmie

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą przewozową. Firma nasza istnieje na rynku już od kilku lat. Przez wiele lat nasi klienci mogli i nadal mogą zawsze na nas polegać i liczyć na naszą solidność i bezpieczeństwo podróżując z nasza firmą. Nasi klienci mogą liczyć na bardzo dobrą obsługę i jakość świadczonych usług.

Wszystkie pojazdy, którymi świadczymy usługi przewozowe to samochody bardzo dobrej marki czyli Mercedesy. Wybierając naszą firmę przygotuj się na bezpieczną i wygodną jazdę.Firma nasza posiada wszystkie wymagane dokumenty i licencje na przewozy międzynarodowe i krajowe, a nasi kierowcy posiadają wieloletnią praktykę i doświadczenie zawodowe.

Główną naszą specjalizacją są przewozy do WŁOCH , ale również w kraju świadczymy usługi przewozowe na linii regularnej Tomaszów Lub. – Łaszczów,Nedeżów, Poturzyn, Wasylów Wielki, Tarnoszyn. Z naszych usług korzystają także szkoły, biura turystyczne , różnego typu urzędy , a także osoby prywatne wynajmując naszą firmę na różne przejazdy okolicznościowe i wycieczki.

Aby zapoznać się z rozkładem jazdy naszych busów zapraszamy na strony www:

Rozkład krajowy

Przewozy międzynarodowe

       

 
 


Copyright © 2022 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u