“Przystanek Piławki” Zajazd

Dodaj |

O NAS

 

Serdecznie zapraszamy do Restauracji nad samym jez.Drwęckim

ZAJAZD PRZYSTANEK PIŁAWKI – w samym sercu zielonych płuc Polski, w otoczeniu lasów i jezior zapewniamy wypoczynek zarówno turystom, jak i biznesmenom. Zapraszamy także wszystkich podróżujących samochodem trasą Warszawa-Gdańsk na chwilę relaksu nad samym jeziorem Drwęckim podczas posiłku serwowanego w naszej Restauracji z pieknym widokiem na las i jezioro. Znajdujemy się 130 km od Gdańska, 220 km od Warszawy przy międzynarodowej trasie E7 pomiędzy Ostródą a miejscowością Miłomłyn.

 Oferujemy doskonałe warunki do organizowania pikników, bankietów, wesel i przyjęć oraz innych imprez okolicznościowych.

W naszym obiekcie oferujemy także do wynajęcia nowe pokoje z łazienkami. Na terenie obiektu nad samym brzegiem jeziora znajdziecie Państwo także pole namiotowe.

 

OFERTA

Nasza restauracja – przewidziana na obsługę do 100 osób jest idealnym miejscem do organizowania imprez okolicznościowych, bankietów, wesel oraz uroczystych kolacji. W “Przystanku PIŁAWKI” serwujemy tradycyjna polską kuchnię, a naszą specjalnością są ryby. 

Restauracja PRZYSTANEK PIŁAWKI dzięki naszym wspaniałym kucharzom została już kilkakrotnie odznaczona podczas wielu konkursów – w tym m.in. I miejsce – Nagroda Publiczności podczas VII Festiwalu Ryby, Wędki i Muzyki SIELAWA BLUES 2005 na I FESTIWALU KUCHNI POLSKIEJ REGIONU WARMII I MAZUR (Stare Jabłonki 03-05.06.2005).

 

Noclegi, Pokoje gościnne…

W naszym obiekcie znajduje się 5 nowocześnie urządzonych pokoi 2-3 osobowych z łazienkami. Zapewniamy pełen komfort dla naszych gości…..

Pole namiotowe, Camping …

 Zapraszamy na nasze pole campingowo-namiotowe nad samym jeziorem Drwęckim….

 
 

 Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u