Badania kierowców – Psycho-Medical Lublin

Dodaj |

O firmie

Kompleksowe badania kierowców

Osoby ubiegające się o stanowisko m.in. instruktora nauki jazdy czy profesjonalnego kierowcy ciężarówek, przed uzyskaniem kwalifikacji muszą przejść przez szereg testów, które będą uprawniały ich do otrzymywania pozwolenia na wykonywanie zawodu. Na terenie województwa lubelskiego od kilku lat funkcjonuje profesjonalna placówka oferująca badania kierowców. Psycho-Medical Lublin jest przychodnią wyposażoną w specjalistyczny sprzęt, dzięki czemu przygotowania do testów są o wiele bardziej efektywne oraz bezstresowe w porównaniu do standardowych metod stosowanych w większości ośrodków.

EEG Biofeedback w badaniu kierowców

Zastosowanie technologii EEG Biofeedback daje firmie bardzo dużą przewagę nad innymi przychodniami – sprzęt przeznaczony jest do szkolenia koncentracji oraz odruchów, co wpływa pozytywnie na późniejsze zachowania na drodze. Jedną z największych zalet jest bezsprzecznie zmniejszenie czasu reakcji. Korzystanie z urządzenia EEG Biofeedback jest niezwykle przyjemne i przez większość osób traktowane jako forma rozrywki. Pozwala to na zredukowanie stresu, który często pojawia się w trakcie standardowych ćwiczeń.

badania-kierowców-lublin

Przeprowadzane w przychodni Psycho-Medical Lublin badania kierowców nadzorowane są przez największych specjalistów z dziedziny psychologii, co pozwala na kompleksową kontrolę przebiegu badań oraz ćwiczeń. Z usług tej przychodni bardzo chętnie korzystają osoby z okolic Lublina – głównie są to przyszli kierowcy zawodowi, instruktorzy nauki jazdy oraz osoby ubiegające się o odzyskanie uprawnień pozwalających na kierowanie pojazdami. Pozytywne przejście badań jest obowiązkowe, więc profesjonalna kadra pracownicza skupia się na kompleksowej pomocy oraz profesjonalnym przeprowadzeniu badań.

Gwarancją wysokiej jakości usług w przypadku Psycho-Medical Lublin jest wpis nr 71/2012 do rejestru przedsiębiorców prowadzących pracownie psychologiczne dokonany przez Marszałka Województwa Lubelskiego. Wpis ten upoważnia pracowników przychodni do przeprowadzania badań kierowców na terenie Lublina oraz okolic. Zachęcamy do przejrzenia zakładki oferta w celu zapoznania się ze szczegółami.

Partnerzy:

psycho-medical-lublin-partnerzy

 

Oferta

Firma Psycho-Medical Lublin specjalizuje się w badaniach kierowców w Lublinie, które przeprowadzane są przez doświadczony oraz wykwalifikowany personel. Przychodnia wykorzystuje najnowszych sprzęt dostępny w niewielu miejscach w Polsce – EEG Biofeedback poprawia refleks oraz skupienie kierowcy, co przekłada się na szybsze reagowanie na drodze. Przeprowadzamy następujące badania:

  • osób ubiegających się o prawo jazdy
  • kierowców wszystkich kategorii (kat. A,B,C,D,E,T)
  • kierowców poruszających się pojazdami uprzywilejowanymi
  • kandydatów na instruktorów oraz egzaminatorów nauki jazdy
  • osób posiadających na koncie 24 punkty karne, które zostały skierowane na badania przez Policję.
  • osób skierowanych na badania przez lekarzy
  • kierowców będących sprawcami wypadku (na polecenie odpowiedniego organu)

To tylko niektóre z usług oferowanych przez przychodnię Psycho-Medical Lublin. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat dostępnych usług? Odwiedź stronę internetową i zapoznaje się ze szczegółami oferty.

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u