Polski Związek Motorowy Holding Sp. z o.o.

Dodaj |

O NAS

Polski Związek Motorowy Holding spółka z ograniczoną odpowiedzialnością – ma siedzibę w Warszawie i wyspecjalizowana jest w zarządzaniu powierniczym udziałami i nieruchomościami, a także obsłudze księgowej firm.

PZM Holding spółka z o.o. założony został w 1992 roku. Doświadczenie firma zdobyła restrukturyzując działalność podmiotów gospodarczych należących do Polskiego Związku Motorowego.

Specjalizacja firmy to usługi motoryzacyjne, a przede wszystkim:

Budowa i eksploatacja salonów samochodowych,

Budowa i eksploatacja stacji serwisowych i stacji kontroli pojazdów,

Obsługa granicznego ruchu turystycznego krajowego i zwrot VAT cudzoziemcom,

Pośrednictwo ubezpieczeniowe,

Pomoc drogowa w tym assistance w podróży,

Szkolenie kierowców,

Rzeczoznawstwo w zakresie techniki samochodowej i ruchu drogowego.

Rozwijając działalność PZM Holding sp. z o.o. utworzył w swojej strukturze biuro rachunkowe świadczące usługi dla podmiotów zewnętrznych. Pracownicy biura posiadają uprawnienia do prowadzenia tej działalności wynikające z Ustawy o rachunkowości. Kolejny przedmiot działalności to zarządzanie powiernicze nieruchomościami, obrót nimi i ich wycena. Pracownicy PZM Holding sp. z o.o. posiadają licencje do zarządzania, wyceny i obrotu nieruchomościami zgodne z wymogami wynikającymi z Ustawy o gospodarce nieruchomościami. Licencjonowani rzeczoznawcy techniki samochodowej i ruchu drogowego spełniają wymogi wynikające z Ustawy prawo o ruchu drogowym.

PZM Holding sp. z o.o. oferuje Państwu:

Usługi w zakresie zarządzania przedsiębiorstwami, a w szczególności restrukturyzację działalności podmiotów gospodarczych,

Zarządzanie powiernicze, obrót i wycenę w zakresie nieruchomości,

Opracowywanie biznes planów przedsięwzięć gospodarczych,

Doradztwo w zakresie wyboru instrumentów finansowych, w tym pośrednictwo w leasingu ruchomości i nieruchomości,

Rzeczoznawstwo samochodowe, w tym likwidację szkód komunikacyjnych dla towarzystw ubezpieczeniowych, wycenę pojazdów, szkolenie i certyfikowanie rzeczoznawców

Opracowywanie i prezentację multimedialną projektów, planów przedsięwzięć, wyników itp.

Prowadzenie powiernicze ksiąg finansowych.

 

Usługi

Usługi biznesowe na terenie Warszawy

1. RZECZOZNAWSTWO

Usługi rzeczoznawcze prowadzone są w Polskim Związku Motorowym od 55 lat, co zaowocowało wysoko wyszkoloną i wyspecjalizowaną kadrą Rzeczoznawców Techniki Samochodowej i Ruchu Drogowego oraz Maszyn i Urządzeń.

PZM Holding posiada biuro rzeczoznawcze, w którym zatrudnieni są certyfikowani rzeczoznawcy spełniający wszelkie stawiane ustawodawstwem wymogi i są wpisani na listę Ministra Transportu.

2. WYNAJEM SALI KONFERENCYJNEJ WRAZ Z KATERINGIEM

PZM Holding oferuje wynajem sali konferencyjnej (do 70 osób), lub dwóch mniejszych (do 35 osób) znajdujących się w budynku biurowym Polskiego Związku Motorowego w Warszawie przy ul. Górczewskiej 228F (róg ul. Lazurowej).

Sale są klimatyzowane i wyposażone w aparaturę nagłaśniającą z możliwością wypożyczenia projektora multimedialnego i ekranu.

3. USŁUGI BIURA RACHUNKOWEGO

Biuro Rachunkowe PZM Holding proponuje:

pełną obsługę firm w zakresie rozliczeń księgowych i podatkowych

sporządzanie miesięcznych deklaracji: PIT, CIT i VAT

sporządzanie rocznych zeznań podatkowych oraz informacji statystycznych GUS na podstawie danych z urządzeń księgowych

kompleksowe rozliczenia ZUS

Potwierdzeniem kwalifikacji i uprawnień jest certyfikat księgowy wydany przez Ministra Finansów. Działalność Biura Rachunkowego jest ubezpieczona w zakresie OC. Program finansowo-księgowy jest zgodny z wymogami Ustawy o Rachunkowości.

4. SZKOLENIE BRANŻOWE DLA DIAGNOSTÓW

Przeprowadzamy wszystkie rodzaje szkoleń obowiązujące kandydatów na diagnostów wykonujących badania techniczne pojazdów i diagnostów uprawnionych w Stacjach Kontroli Pojazdów i Okręgowych Stacjach Kontroli Pojazdów.

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 04 listopada 2004 r. w sprawie szczegółowych wymagań w stosunku do diagnostów (Dz. U. Nr 246, z 18 listopada 2004 r.

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u