Rezonans Magnetyczny Podlaskie, Tomografia Podlaskie,

Radiologica Choroszcz – Pracownia Tomografii Komputerowej i Rezonansu Magnetycznego

Dodaj |

O Firmie

Radiologica Sp. z o.o. to założona w 1998 roku firma zajmująca się działalnością medyczną i specjalizująca się w diagnostyce obrazowej z zakresu rezonansu magnetycznego i tomografii komputerowej. Radiologica Sp. z o.o. wykonuje świadczenia zdrowotne w ramach Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Radiologica, prowadząc pracownie diagnostyczne w Choroszczy, w Warszawie i w Żyrardowie.

Oferujemy pełen zakres badań diagnostycznych metodą rezonansu magnetycznego i tomografii komputerowej. Nowoczesny sprzęt wraz z oprogramowaniem, aparaty różnej konstrukcji pozwalają na skierowanie naszej oferty do wszystkich pacjentów, potrzebujących diagnostyki obrazowej. Zapewniamy wysoką jakość świadczeń, nie zapominając o potrzebach i komforcie pacjenta.

Radiologica to pełna oferta diagnostyczna, dostosowana do potrzeb pacjenta, realizowana przez wykwalifikowany i doświadczony personel medyczny. Właściwa diagnoza to nie wszystko, dlatego wprowadzamy do naszych świadczeń konsultacje specjalistów z różnych dziedzin medycyny i nowatorskie zabiegi terapeutyczne pod kontrolą diagnostyki obrazowej.

Mamy podpisaną umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia na lata 2010-2012. Wykonujemy badania w ramach NFZ z zakresu rezonansu magnetycznego i tomografii komputerowej.

Oferujemy badania w ramach pakietu VIP – pusta poczekalnia, tylko niezbędny personel, poza normalnymi godzinami pracy pracowni.

 

Oferta

W naszej ofercie znajdą Państwo:

  • Rezonans magnetyczny
  • Tomografia komputerowa
  • Dyskoliza ozonowa
  • USG

 

Zespół

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Radiologica to zespół lekarzy i techników elektroradiologii, zajmujących się od lat badaniami radiologicznymi. Zatrudnieni u nas lekarze to specjaliści z zakresu radiologii i diagnostyki obrazowej, z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, sięgających początków wykonywania badań metodą tomografii komputerowej i rezonansu magnetycznego w Polsce czyli przełomu lat 80 i 90 XX wieku. Zdobyta przez lata wiedza i umiejętności praktyczne naszych pracowników pozwalają nam lepiej zadbać o pacjentów, wyjść na przeciw ich oczekiwaniom i potrzebom.

Współpracujemy z lekarzami specjalizującymi się w różnych obszarach diagnostyki obrazowej by zapewnić naszym pacjentom dostęp do szerokiego spektrum badań obejmujących większość działów radiologii. Nasi specjaliści udzielają również konsultacji dotyczących wykonanych badań, jak również istnieje możliwość uzyskania opisu badania z innego ośrodka.

Wysoki standard wykonywanych u nas usług medycznych potwierdzony jest przez certyfikat ISO 9001 – Pracownia Rezonansu Magnetycznego Radiologica Wilanów i wybór Pracowni Rezonansu Magnetycznego Radiologica Wola jako ośrodka referencyjnego przez firmę Siemens Healthcare, jednego ze światowych liderów w produkcji aparatury medycznej.

Nadzór specjalistyczny i wsparcie organizacyjne zapewniają
– dr n. med. Jarosław Ryterski – Kierownik NZOZ Radiologica
– dr Andrzej Pytlewski współtwórca sieci pracowni diagnostycznych Radiologica

Opieka merytoryczna i konsultacje specjalistyczne
– Prof. dr hab. n. med. Romana Bogusławska
– dr hab. n. med. Barbara Bobek-Billewicz

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u