RD&RD Sp. z o.o. – Robert Duda

Dodaj |

  • O FIRMIE
  • OFERTA
  • TECHNOLOGIA
  • GALERIA

Firma RD&RD powstała w 2006 roku i od samego początku specjalizujemy się w profesjonalnym usuwaniu wgnieceń samochodowych bez konieczności lakierowania.

Podczas procesu usuwania wgnieceń stosujemy innowacyjną metodę, dzięki której odtwarzamy pierwotny kształt blacharki samochodu bez potrzeby kosztownego lakierowania, co praktycznie jest niewykonalne używając konwencjonalnych technik lakierniczych oraz blacharskich!

W palecie usług zawiera się usuwanie wgnieceń, które są następstwem gradobicia, uszkodzeń parkingowych, transportu, wandalizmu, itp.

Nasze usługi są wykonywane w krótkim czasie a naprawa nie pozostawia żadnych śladów – lakier pojazdu pozostaje nienaruszony – co ma zasadnicze znaczenie dla wartości pojazdu.

Firma „RD&RD” oferuje Państwu usługi w zakresie usuwania wgnieceń na terenie śląska oraz opolszczyzny. Często jest potrzeba dojazdu do Klienta w terenie – nie stanowi to dla nas przeszkody, nasi pracownicy są w pełni mobilni. Do negocjacji pozostaje koszt dojazdu we wskazane miejsce oraz ekspertyza usługi.

Nasze produkty i usługi w zakresie usuwania wgnieceń:

– przy parkowaniu

– po opadzie kasztanów, gradu

– uszkodzenia mechaniczne

– pojazd zastępczy GRATIS!!!

– 3 lata gwarancji na rdzę

– do 70% oszczędności kosztów naprawy

– przyjazne dla środowiska zachowanie oryginalnego lakieru oraz struktury – bez długotrwałego procesu lakierowania

W ciągu 24h po gradobiciu nasz wykwalifikowany zespół dokonuje oględzin pojazdu w celu oceny stanu oraz możliwości naprawy. Nasza ocena jest podstawą dochodzenia odszkodowania od ubezpieczyciela. Na czas naprawy udostępniamy nieodpłatnie pojazd zastępczy. Dysponujemy bazą kilkunastu pojazdów. Wszystkie samochody są oznakowane. W razie pytań lub wątpliwości można liczyć na naszą pomoc.

W technologii usuwania wgnieceń bez potrzeby ponownego lakierowania (PDR – ang. Paintless Dent Removal) wyróżnia się dwie metody.

Pierwsza to wygniatanie, masowanie i wyciskanie blachy za pomocą narzędzi specjalnie do tego celu wykonanych z odpowiednich gatunków stali, narzędzia te potocznie nazywa się heblami. Nazwa “hebel” pochodzi z języka niemieckiego i w dosłownym tłumaczeniu znaczy „dźwignia”. Naprawa jest metodą inwazyjną i polega na masowaniu blachy od wewnątrz w celu przywrócenia jej poprzedniego kształtu. W celu uzyskania dostępu do spodniej strony blachy czasami należy zdemontować jakiś element karoserii, np. podsufitkę dla naprawy wgnieceń znajdujących się na i dachu. Demontaż nie zawsze jest konieczny i zależy od wielu czynników ale to już musi ocenić doświadczony technik usuwania wgnieceń.

Druga metoda tzw. “na klej” jest bezinwazyjna i polega na wyciągnięciu wgniecenia przy pomocy specjalnie do tego skonstruowanych narzędzi oraz kleju o odpowiednich własnościach fizycznych. Sposób ten wykorzystuje się przy naprawie w trudno dostępnych dla hebli miejscach, lub gdy ilość wgnieceń powoduje nieopłacalność metody pierwszej.


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u