Redyk***

Dodaj |

Informacje o Obiekcie

Ośrodek Usług Hotelarskich Redyk to nowy, dwupiętrowy budynek nawiązujący architekturą do stylu zakopiańskiego

Pierwsi goście pojawili się w naszym ośrodku zimą 2004 roku. Byli zauroczeni położeniem obiektu na widokowej działce (powyżej 1000 m n.p.m.), z której można podziwiać:

* od południa – panoramę Tatr od Hawrania w Tatrach Bielskich, poprzez Tatry Wysokie, aż po Giewont w Tatrach Zachodnich,

* od wschodu – widok sięga po Pogórze Gliczarowskie i Bukowinę Tatrzańską na horyzoncie.

Dużo lasów, zieleni, wzniesień i dolin w polu widzenia sprawia, że krajobraz staje się niezwykle atrakcyjny, cieszący oko widza – gościa naszego hotelu.

Latem na łąkach w okolicy hotelu można zobaczyć pasące się owce i krowy.

Zima w Zębie jest piękna, pola zalega biały śnieg od października do kwietnia. Obok naszego obiektu uruchamiane są wówczas 3 wyciągi narciarskie.

W budynku znajduje się 21 pokoi, restauracja, drink-bar, sala konferencyjna, gabinet odnowy biologicznej, jacuzzi, sauna, komora IR, stanowisko internetowe.

Dla wygody gości przygotowaliśmy duży parking obok hotelu (monitorowany) oraz miejsca parkingowe w centrum Zakopanego.

 

Atrakcje

Naszym gościom przygotowaliśmy wiele atrakcji.

Jacuzzi, sauna oraz kabina IR – to nowe atrakcje, które udostępniliśmy naszym gościom w nowo powstałej części SPA.

Gabinet odnowy biologicznej – prowadzony przez specjalistkę, zapewnia szereg zabiegów odmładzających, upiększających i relaksacyjnych oraz masaże.

Fotele masujące – po długiej górskiej wędrówce lub jeździe na nartach odpocząć można na dostępnych całodobowo fotelach masujących.

Plac zabaw dla dzieci – dla naszych najmłodszych gości przygotowaliśmy specjalne miejsce do zabawy. Na dzieci czeka domek z kładką i ze zjeżdżalnią, dwie huśtawki i piaskownica.

Miejsce na ognisko – obok hotelu na dużej działce znajduje się miejsce na ognisko. Można tam zorganizować spotkanie w gronie przyjaciół.

Wypożyczalnia rowerów – w naszym ośrodku mogą Państwo wypożyczyć rowery i wybrać się na wycieczkę rowerową po pięknych okolicach Pogórza Gubałowskiego.

Wyciągi narciarskie – bezpośrednio z budynku można wyjść na stok, gdzie funkcjonują 3 orczykowe wyciągi narciarskie. Są to wyciągi o średnim i łatwym stopniu trudności, sztucznie naśnieżane, ubijane ratrakiem oraz oświetlone o długości ok. 450 m każdy. Przy wyciągach znajduje się wypożyczalnia sprzętu, serwis oraz szkółka narciarska.

 

Pokoje

Dla naszych gości przygotowaliśmy 21 pokoi, w których pomieścić można łącznie 47 osób.

Wszystkie pokoje są komfortowo i elegancko urządzone. Każdy z nich jest wyposażony w drewniane meble, telefon, bezprzewodowy czajnik, dostęp do Internetu oraz dużą łazienkę z prysznicem i suszarką do włosów.

Niemalże każdy pokój ma balkon z widokiem na Tatry i malowniczą okolicę.

Posiadamy:

* 2 pokoje 1 osobowe

* 5 pokoi 2 osobowych z łóżkiem małżeńskim

* 8 pokoi 2 osobowych z łóżkami oddzielnymi

* 5 pokoi 3 osobowych, gdzie jest łóżko małżeńskie i łóżko pojedyncze

* 1 apartament 4- osobowy, gdzie w sypialni znajduje się łóżko małżeńskie oraz 2 łóżka pojedyncze, a w pokoju dziennym komplet wypoczynkowy

Wszystkie pokoje w hotelu są dla niepalących.

Nie akceptujemy zwierząt.

 

Spa

Pragnąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom Naszych Gości oraz jeszcze bardziej uatrakcyjnić odpoczynek w Redyku, postanowiliśmy poszerzyć zakres naszych usług o nowe atrakcje.

Stworzyliśmy dla Państwa miejsce, gdzie można odpocząć, zrelaksować się, zregenerować siły mając przed sobą przepiękny widok całej panoramy Tatr.

Nasz ośrodek został powiększony o zaplecze rekreacyjne, które wyposażyliśmy w ekskluzywną wannę SPA z hydromasażem, saunę oraz komorę infra red.

Dzięki tym dodatkowym atrakcjom chcemy Państwu zaoferować wypoczynek na naprawdę “najwyższym poziomie”.

 

Sale Konferencyjne

Ośrodek Usług Hotelarskich “Redyk” dysponuje doskonale wyposażoną salą konferencyjną o powierzchni 74 m2.

W zależności od układu stołów i krzeseł jesteśmy w stanie perfekcyjnie dostosować pomieszczenie do wielkości organizowanego spotkania.

Specjalna konstrukcja ściany działowej pozwala na połączenie sali konferencyjnej z restauracją co daje możliwość zorganizowanie różnego rodzaju przyjęć okolicznościowych na ponad 100 osób.

Ustawienie sali:

* szkolne – do 30 osób,

* bankietowe – do 50 osób,

* kinowe – do 70 osób.

Wyposażenie sali:

* projektor,

* ekran,

* flipchart,

* telewizor,

* profesjonalne nagłośnienie,

* dostęp do Internetu: LAN, Wi-Fi.

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u