“REGULUS-System” Bogusław Wójcik Spółka Jawna

Dodaj |

O Firmie

REGULUS®-system s.j. to przedsiębiorstwo polskie, którego głównym kierunkiem działania jest produkcja wodnych miedziano-aluminiowych grzejników centralnego ogrzewania.

Na naszej stronie znajdą Państwo wszystkie informacje na temat produkowanych przez nas grzejników:
• ściennych: REGULUS-system REGULLUS oraz REGULUS-system SOLLARIUS
• kanałowych: REGULUS-system CANAL oraz REGULUS-system CANAL VENT
• wewnątrzściennych: REGULUS-system INSIDE oraz REGULUS-system INSIDE VENT

Cele i strategia
Naszym strategicznym celem jest tworzenie stabilnego rynku odbiorców poprzez wysoką jakość wyrobów, perfekcyjną obsługę dostosowaną do wymagań różnych odbiorców oraz stałe podwyższanie rangi marki produktu. Taki proces ma charakter ciągły bez względu na  osiągnięty już status marki i firmy.

Zespół
W naszej firmie pracują doświadczeni fachowcy, a ich wiedza jest gwarancją, że użytkownik otrzymuje produkt o walorach w 100% zgodnych z hasłami promocyjnymi. Stale rozwijamy branżową specjalizację poprzez systematyczne rozszerzanie oferty o nowe produkty – pracują nad tym nasi konstruktorzy. Fluktuacje na rynku technik grzewczych zmuszają nas również do przygotowywania produkcji alternatywnych celem jej dywersyfikacji.

Sprzedaż
Sprzedaż na rynku polskim odbywa się poprzez sieć składów fabrycznych i autoryzowanych dystrybutorów. Ich zadaniem jest zapewnienie dostępności naszego produktu w każdym regionie kraju.

NASZYM KLIENTOM GWARANTUJEMY:

WYSOKĄ JAKOŚĆ PRODUKTÓW
SZEROKĄ I SZYBKĄ DOSTĘPNOŚĆ
DORADZTWO TECHNICZNE
KORZYSTNĄ CENĘ

Dla profesjonalistów
Zapraszamy do współpracy instalatorów i projektantów, wasz udział w coraz powszechniejszym zastosowaniu grzejników REGULUS-system jest dla nas niezwykle cenny.  

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u