Rekpol Sp.J. Rękawek

Dodaj |

O Firmie

Firma REKPOL specjalizuje się w produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych od 1984 roku. Jej właścicielami są: Janusz i Piotr Rękawek.

Poprzez konsekwentną politykę rozwoju na przestrzeni 27 lat wprowadziliśmy na rynek szereg udanych wzorów artykułów gospodarstwa domowego oraz doniczek ozdobnych.

Do produkcji naszych wyrobów używamy najwyższej jakości surowców, których jakość i przydatność do poszczególnych produktów została potwierdzona stosownymi atestami i dopuszczeniami sanitarnymi.

Wyselekcjonowana kadra pracowników i projektantów, park maszynowy oraz stosowane technologie pozwalają nam zaproponować Państwu wyroby o bardzo wysokiej jakości i nowoczesnym wzornictwie.

Nasze ciągłe dążenie do doskonałości zostało potwierdzone Certyfikatem Jakości ISO 9001:2008, nadanym w roku 2005 przez renomowaną firmę SGS Polska.

Brak reklamacji ze strony naszych odbiorców potwierdza wysoką jakość oferowanych produktów.

Bogaty park maszynowy pozwala nam na wykonanie dodatkowych zleceń na produkcji.

 

OFERTA

ARTYKUŁY OGRODOWE

Oferujemy nowoczesne, solidne, ozdobione oryginalnymi ornamentami doniczki z podstawkami w różnych rozmiarach i kolorach. Proponujemy Państwu serie doniczek:

PASTEL, RODOS, KERAMO, LIDO, STORCZYKI, a także serię skrzynek balkonowych wraz z uchwytami

Rośliny hodowane w naszych doniczkach prezentują się znakomicie, a dobrane kolorystycznie do rodzaju rośliny, staną się niezaprzeczalnie wspaniałym elementem dekoracyjnym.

WYROBY AGD

W swojej ofercie mamy do zaoferowania szeroki wachlarz artykułów do domu takich jak: komplety do przypraw, ociekacze do sztućców, kubki, pojemniki kuchenne i na przyprawy, miski sałatkowe, talerzyki, sztućce sałatkowe, regały – uniwersalne oraz na buty, podstawki pod garnek, pojemniki na jajka

DONICZKI, PRZYPRAWNIKI, OCIEKACZE, POJEMNIKI KUCHENNE, SERIA SORENTO, REGAŁY, PODSTAWKI POD GARNEK

USŁUGA MAGAZYNOWANIA

Posiadamy nowoczesny magazyn wysokiego składowania z wózkami systemowymi. Oferujemy usługę składowania palet, przepakowywania, konfekcjonowania oraz dystrybucji.

PRODUKCJA NA ZLECENIE

Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym. Wtryskarki o sile zwarcia od 55 do 400 ton i masie wtrysku do 1,5kg.

Oferujemy Państwu produkcję na powierzonych formach.

GADŻETY

Nowa technologia daje nam możliwość wykonania dowolnego wzoru, bądź logo na doniczkach. Mamy też w swojej ofercie termo-kubki z nadrukiem a także serię SOENTO – kubeczki, szklaneczki, miski i talerze

 
 


Copyright © 2022 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u