Rem-Tech Remigiusz Mądrowski Sp. j.

Dodaj |

O FIRMIE

Firma Rem-Tech Sp.J. działająca na ogólnopolskim i europejskim rynku od 1994 r, utwierdza systematycznie swą markę i uznanie u swych partnerów handlowych. Metodą drobnych kroków, stała się znanym w całej Polsce dystrybutorem profesjonalnych narzędzi i maszyn. Związane z nami blisko takie marki, jak : PILOUS ( przecinarki taśmowe oraz taśmy tnące), PILOUS FORESTOR (traki taśmowe), VIRAX ( narzędzia instalatorskie ) – świadczą o osiągniętym przez naszą firmę poziomie.

Posiadamy również własną zgrzewalnie, dzięki czemu jesteśmy wysłać taśmę tnącą zgrzaną na dowolny wymiar, jeszcze tego samego dnia.

Dokładamy wszelkich starań , by zarówno klient indywidualny jak i znaczący pośrednik, odczuwali nasze zaangażowanie w pracę, naszą fachową opiekę, by czuli się z nami dobrze. Naszą ofertę kierujemy do szerokiej grupy Klientów.

 

DOSTĘPNOŚĆ TOWARU

Jako wyłączny przedstawiciel na terenie Polski, czeskiej firmy PILOUS przecinarki taśmowe posiadamy około 90% przecinarek nożycowych na stanie magazynowym i są dostępne praktycznie od ręki. Większość modeli przecinarek można obejrzeć, wypróbować w naszym magazynie. Dostępność towaru najlepiej sprawdzić poprzez kontakt z nami.

 

NASZE PRODUKTY

– Traki taśmowe poziome do drewna Pilous Forestor

– Przecinarki taśmowe do metalu Pilous

– Taśmy piły tnące do stali Pilous

– Taśmy piły tnące do drewna Pilous

– Virax narzędzia

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u