Restauracja Maestra OPERA NOVA

Dodaj |

O Restauracji

Restauracja Maestra, to elegancka i wytworna restauracja prowadzona przez firmę GRAN.  Zrodzona z połączenia blisko dwudziestoletniego doświadczenia w gastronomii i organizacji imprez z pasją do wykwintnej i nietuzinkowej kuchni.

Tu każde danie swą nazwą, a często i historią oraz dobranymi składnikami, nawiązuje do wystawianych na deskach Opery Nova oper, operetek, musicali i spektakli. Wyjątkowy klimat Opery odczuwalny jest tu zresztą na każdym kroku.
Muzyczne rekwizyty, manekiny w scenicznych strojach, zdobiąca ściany galeria zdjęć ze spektakli oraz teatralne postacie niejako kłaniające się Gościom w oknach Restauracji.

Przestronne wnętrze, w pełni przystosowane dla potrzeb osób niepełnosprawnych, daje poczucie swobody i odprężenia, a wygodne kanapy w części kawiarnianej, komfort i wygodę.

 

Oferta

Restauracja Maestra to idealne miejsce w centrum miasta do biznesowych spotkań, eleganckich rodzinnych obiadów i romantycznych kolacji we dwoje. Doświadczenie firmy GRAN natomiast, która prowadzi Restaurację, predestynuje lokal do organizacji wszelkiego rodzaju firmowych spotkań, wesel, bankietów i bali.

Dodatkowo, to ogromne doświadczenie firmy w obsłudze i organizacji imprez, w kontekście Restauracji i całego Centrum Kongresowego Opery Nova, daje nieskończenie wiele możliwości realizacji najbardziej złożonych i wielowątkowych przedsięwzięć. Przerwy kawowe, obiady i lunche oraz bankiety, czy eleganckie bale, towarzyszą bowiem niemal każdej konferencji, sympozjum, czy kilkudniowemu lekarskiemu zjazdowi.

 

Menu

W menu obok elegancko podawanych dań znanych już kompozycji znalazły się potrawy przyrządzane zgodnie z sekretną recepturą Pana Michała,niespotykane nigdzie indziej. Szeroki wachlarz dań przygotowywanych w dbałości o najdrobniejszy szczegół sztuki kulinarnej zadowoli najbardziej wysublimowane podniebienia.

Perliczka, sarnina,miecznik, krem brulle, to zaledwie przedsmak serwowanych w Restauracji wiktuałów. Do tego bogaty wybór herbat, różnorodne kawy z najwyższej jakości ziaren oraz kilkanaście rodzajów drinków uprzyjemni i dopełni każde spotkanie.

 
 


Copyright © 2019 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u