Restauracja “Zalesin”

Dodaj |

O NAS

Restauracja Zalesin to urocze miejsce z dużą salą, trzema gabinetami i pięcioma altanami w ogródku, gdzie można biesiadować w cieniu urokliwych sosen.
Wystrój restauracji to prawdziwe arcydzieło. Prace nad aranżacją wnętrz trwały pół roku, a nad ich wykonaniem czuwał pan Tadeusz Bystrzak – artysta z Krakowa. Na ścianach widnieje malarstwo wykonane ręcznie z elementami płaskorzeźb.
Oprócz arcydzieł wytkanych na ścianach w restauracji znajdują się niepowtarzalne meble, które dodają całości wspaniałego klimatu.
Na piętrze znajdują się trzy kameralne saloniki przeznaczone do odpoczynku przy obiedzie z najbliższą rodziną, znajomymi lub w towarzystwie partnerów biznesowych. A wszystko po to by w ciszy i spokoju zjeść i porozmawiać.
W starannie przygotowanym menu znajdziecie Państwo dania kuchni polskiej oraz włoskiej. Wykwintne przekąski, dania główne oraz desery dostarczą Wam niezapomnianych doznań kulinarnych.
Sprawna, profesjonalna obsługa zadba o Państwa wygodę i dołoży wszelkich starań, aby pobyt w naszej Restauracji przyniósł Wam oczekiwany relaks i wypoczynek.

 

IMPREZY

ORGANIZACJA PRZYJĘĆ

W Restauracji Zalesin organizowane są przyjęcia,   bankiety, imprezy okolicznościowe, cateringi  dla f irm i osób prywatnych. Nasza tradycyjna gościnność  pozwala nam na proponowanie elastycznej oferty, która zaspokoi oczekiwania klientów. W salach restauracyjnych organizujemy  imprezy nawet  na 120 osób, a dzięki urokliwej i odpowiedniej aranżacji znakomicie nadają się  na mniejsze przyjęcia np. imieniny. Do dyspozycji pozostawiamy również altany ogrodowe wykonane przez rodowitych górali, w których każdy miło, wśród zieleni i śpiewu ptaków, będzie mógł urządzić niezapomniane przyjęcie.

Pamiętamy również o zmotoryzowanych gościach, do których dyspozycji mamy duży i wygodny parking samochodowy.

Serdecznie zapraszamy!

 

GALERIA

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u