“RGW Express” Sp. z o.o.

Dodaj |

O Firmie

Od 20 lat RGW Express świadczy w Polsce takie usługi jak spedycja morska, lotnicza, transport drobnicowy, kontenerowy, lotniczy i morski dla klientów różnych branż. Firma stanowi istotną część grupy spółek RGW Express i jest pomostem między klientami i dostawcami z krajów Europy zachodniej i wschodniej, a także innymi kluczowymi rynkami: USA czy Chinami.

– RGW Express Polska jest firmą spedycyjną założoną w 1990 roku jako jedna ze spółek grupy RGW Express. Pozostałe oddziały znajdują się w Pradze i Budapeszcie.

– RGW Express jest agentem IATA;

– Firma jest licencjonowaną agencja celną;

– RGW Express posiada status Upoważnionego Przedsiębiorcy AEO-C PLAEOC440000100055

– Personel w Warszawie liczy 30 osób w tym 5 agentów celnych;

– Biuro i magazyn celny znajdują się na terminalu kurierskim na terenie lotniska w Warszawie;

– Firma oferuje rozwiązania transportowe z zastosowaniem wszelkich gałęzi transportu dostosowane do potrzeb klientów;

– RGW Express specjalizuje się we wszystkich rodzajach przesyłek lotniczych i morskich począwszy od standardowych konsolidacji kurierskich, poprzez fracht lotniczy, czartery samolotów, fracht morski (FCL i LCL), kurierów na pokładzie samolotów, a skończywszy na ekstremalnie pilnych przesyłkach z próbkami biomedycznymi oraz najszybszym handling na lotnisku w Warszawie;

– Pracownicy firmy odpowiadają na każdy e-mail w przeciągu 1 godziny;

– Jako jedni z nielicznych oferujemy Logistykę Przesyłek Ekspresowych 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

 

Fracht Lotniczy

Transport lotniczy jest w stanie zaspokoić Państwa najpilniejsze potrzeby logistyczne.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w obsłudze frachtu lotniczego wiemy jak pilne są przesyłki dla naszych klientów, mamy też wypracowaną sieć kontaktów z przewoźnikami lotniczymi i każdorazowo możemy zaproponować optymalne rozwiązanie dostosowane do konkretnej sytuacji.

Spedycja lotnicza pozwala na transport różnego rodzaju elementów cargo: części do linii produkcyjnych, podzespoły do dalszej produkcji jak również wysoko przetworzone gotowe wyroby, towary łatwo psujące się, żywe zwierzęta i inne.

Obsługujemy zarówno import jak i eksport Państwa towarów przesyłanych frachtem lotniczym w Polsce i zagranicą. Nasza lokalizacja przy samej płycie lotniska Okęcie pozwala na najszybszy serwis związany z obsługą lotniskową a nasza agencja celna zapewnia sprawną odprawę celną Państwa przesyłek.

Jako nieliczni posiadamy własny, duży magazyn celny na terenie lotniska Warszawa Okęcie obsługujący fracht lotniczy.

Oferujemy również Państwu usługę „Logistyka przesyłek krytycznych” co znaczy, że w przypadku najpilniejszych przesyłek lotniczych i drogowych nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji 24 godziny, 7 dni w tygodniu.

Podsumowując – fracht lotniczy w RGW Express to:

– szybkość i precyzja

– import i eksport

– obsługa na całym świecie

– własna agencja celna

– celne procedury uproszczone ( miejsce uznane )

– własny magazyn celny

– lokalizacja na samym lotnisku

– 24h/7

 

Fracht Morski

Firma RGW Express Sp. z o.o. świadczy usługi w zakresie międzynarodowej spedycji morskiej. Realizujemy transporty drogą morską do i z każdego miejsca na świecie. Spedycja Morska będąca częścią transportu morskiego jest bardzo ważnym elementem w oferowanym przez firmę RGW Express portfelu usług.

Obecnie najbardziej rozpowszechniony przewóz towarów drogą morską jest realizowany przy użyciu kontenerów (FCL).

Transport morski, zarówno Pełno-Kontenerowy (FCL) jak i Drobnicowy (LCL) jest jednym z najbardziej ekonomicznych rodzajów transportu przy założeniu dużej objętości, wagi towaru czy ilości ładunku. Najpopularniejsze stosowane kontenery to 20′, 40′ i 40′ High Cube.

 Firma RGW Express w celu zapewnienia jak najlepszej obsługi przy zachowaniu niskich kosztów dla transportu morskiego współpracuje z wieloma przewoźnikami morskimi pełno kontenerowymi (FCL Carrier) jak i konsolidatorami przesyłek morskich drobnicowych (LCL Co-Loader).

W zakresie Spedycji Morskiej firma RGW Express oferuje również pełną obsługę Projektów Specjalnych, transportów RoRo (Roll-on – Roll-off), transportów ponad-gabarytowych oraz innych projektów wymagających specjalnej uwagi i zaangażowania ze strony Spedytora i Przewoźnika.

 Zapewniamy profesjonalną obsługę spedycyjną doświadczonym personelem spedytorów.

Zapraszamy do składania zapytań w zakresie zarówno Spedycji Morskiej i Transportu Morskiego jak i innych usług oferowanych przez RGW Express.

 

Fracht Drogowy

Transport drogowy może być doskonałym rozwiązaniem samym w sobie dla Państwa przesyłek.

Często jednak stanowi uzupełnienie form transportu – morskiego i lotniczego.

RGW Express przewozi drogowo towary każdej wielkości, każdy wolumen, w każdym kierunku. Nasza oferta obejmuje także transport drobnicowy.

Dzięki wieloletniej współpracy z wieloma spedytorami i przewoźnikami drogowymi możemy Państwu zaproponować atrakcyjne stawki niezależnie od tego, czy mamy przewieźć jedną kopertę, kontener czy nietypowy ładunek ponadgabarytowy.

Zapraszamy do współpracy w dziedzinie towarowego transportu drogowego.

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u