ZRD i TZ „ROMUS” Jerzy Musiał, Maciej Rotyński Spółka Jawna

Dodaj |

O FIRMIE

ZRD i TZ „ROMUS” Jerzy Musiał, Maciej Rotyński Spółka Jawna istnieje na rynku od marca 1999 roku. Przedsiębiorstwo powstało w odpowiedzi na wzmożone zapotrzebowanie na usługi związane z budową, remontami i modernizacją dróg, chodników itp. W okresie pierwszych 2 lat istnienia przedsiębiorstwo wchodziło i zdobywało rynek wyżej wymienionych usług. Spełniając w pełni potrzeby i oczekiwania klientów dało się poznać jako firma solidna, spełniająca wymogi swoich zleceniodawców. W kolejnych dwóch latach nastąpił znaczny jej rozwój, spółka zrealizowała inwestycje w unowocześnienie zaplecza technologicznego. Umożliwiło to w kolejnych dwóch latach zdobycie przez spółkę korzystniejszych ( o większej wartości) kontraktów. Dzięki temu znacząco umocniła się pozycja ZRD i TZ „ROMUS” Jerzy Musiał, Maciej Rotyński Spółka jawna na rynku, co z kolei pozwoliło na rozszerzenie pola działalności przedsiębiorstwa.

W latach 2005 i 2006 wyspecjalizowaliśmy się układaniu warstwy BITUFOR na specjalnej siatce stalowej ( sprowadzanej z Belgii ), co spowodowało znaczny rozwój naszej firmy i wzrost obrotów. W tedy również nastąpił wzrost zatrudnienia.

Głównym przedmiotem działania firmy ZRD i TZ „ROMUS” Jerzy Musiał, Maciej Rotyński Spółka Jawna jest budowa, remont i modernizacja dróg kołowych, szynowych, autostrad, lotnisk i obiektów sportowych. Dodatkowo oferujemy usługi ( w ramach głównego PKD ) w zakresie projektowania i wykonawstwa wszelkiego typu robót brukarskich zarówna z materiałów naturalnych jak i z każdego rodzaju kostki brukowej.

Usługi nasze charakteryzują się wysoką jakością przy równocześnie zoptymalizowanej polityce cenowej. Taki stopień rozwoju przedsiębiorstwa był możliwy do osiągnięcia, dzięki wyspecjalizowanym w usługach budowy i modernizacji dróg pracownikom z długoletnim doświadczeniem jak również wysokiej jakości stosowanych technologii.

Z roku na rok powiększa się liczba przetargów, w których najkorzystniej spełniamy określone warunki ( wygrywamy je ). Zaowocowało to coraz większą ilością zleceń, a tym samym wpłynęło bezpośrednio na dywersyfikację źródeł przychodów, zwiększając je. Aktualnie przedsiębiorstwo jest prężnie działającą firmą. Dzięki przemyślanym inwestycjom firma cały czas rozszerza zakres usług.

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u