“ROS-SWEET” Sp.z.o.o

Dodaj |

Firma

Firma ROS-SWEET®, jako producent bakalii, z powodzeniem funkcjonuje na rynku spożywczym handlu hurtowego od 1996 r. W kwietniu 2006 r. firma zmieniła formę prawną i od tej pory prowadzimy działalność jako ROS-SWEET® Sp. z o.o. Jesteśmy bezpośrednim importerem i dystrybutorem najlepszej jakości bakalii, a orzechy, ziarna i suszone owoce to główna specjalizacja firmy. 

Dzięki ciągłemu rozwojowi  i rozszerzaniu oferty asortymentowej uzyskaliśmy stabilną pozycję na rynku orzechów, ziaren, owoców suszonych. Najważniejsze pozycje wśród grup produktów to: orzechy włoskie i orzechy laskowemak niebieski, słonecznik,len, pestki dyni. Sezonowo oferujemy również nasiona roślin strączkowych, zioła, świeże oraz mrożone owoce i warzywa. Wiele produktów oferujemy w jakości konwencjonalnej i ekologicznej.

Nasza oferta skierowana jest do firm piekarniczych, cukierniczych, konfekcjonujących bakalie, firm przetwórczych i handlowych. Oprócz firm polskich naszymi klientami są odbiorcy z Europy zachodniej, środkowo-wschodniej, krajów nadbałtyckich, Rosji. ROS-SWEET od 2010 zdecydowanie podniósł swój potencjał w zakresie magazynowania i przetwarzania surowców zwiększając powierzchnie magazynowe do 4200 m². Inwestując w nowoczesny park maszynowy spółka wdraża zaawansowane systemy oczyszczania, suszenia i sortowania surowców np. ziaren, aby zagwarantować najwyższą czystość i jednorodną, konkurencyjną jakość oferowanych produktów.

Oferta

Oferta ROS-SWEET skierowana jest do firm piekarniczo-cukierniczych, konfekcjonujących bakalie, firm przetwórczych i handlowych. ROS-SWEET zapewnia wysoką i jednorodną jakość produktów, wiele pozycji oferując w jakości: konwencjonalnej i ekologicznej. Oferta firmy zawiera min.: mak (biały i niebieski), sezam łuskany, pestki dyni, orzechy włoskie, laskowe, migdały, rodzynki, żurawinę suszoną, śliwki suszone i inne.

Dzięki ciągłemu rozwojowi  i rozszerzaniu oferty asortymentowej ROS-SWEET ma stabilną pozycję na rynku orzechów, ziaren i owoców suszonych, ziół, roślin strączkowych, a także świeżych oraz mrożonych owoców i warzyw. Zawdzięcza to łączeniu doświadczenia i tradycji ze specjalistyczną wiedzą.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą ROS-SWEET.

Firma jest elastyczna i otwarta na współpracę.


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u