Rosiak i Syn Sp. z o.o.

Dodaj |

Historia Firmy

Firma Rosiak i Syn w branży motoryzacyjnej działa od ok. 15 lat. W 2000 r. zaczynaliśmy jako dealer i autoryzowana stacja obsługi Daewoo FSO, a w 2003 r. przekształciliśmy się w Koncesję Renault.

W ciągu niespełna roku firma Rosiak i Syn sp. z o.o. odnotowała znaczące sukcesy nie tylko na rynku lokalnym ale także ogólnopolskim, co pozwoliło jej stać się jedynym w Poznaniu CENTRUM OBSŁUGI FIRM.

Jesteśmy najdynamiczniej rozwijającym się Koncesjonerem Renault i Dacia w Poznaniu dysponując największą powierzchnią wystawową oraz największym serwisem. Naszym klientom proponujemy kompletną prezentację gamy samochodów Renault i Dacia w tym pojazdów modyfikowanych i specjalistycznych a także najszerszą gamę usług serwisowych.

W 2006 roku uzyskaliśmy koncesję na sprzedaż marki Dacia i od tego momentu jesteśmy liderem sprzedaży tej marki na wielkopolskim rynku.

W 2010 natomiat stalismy sie autoryzowanym serwisem i dostawcą części zamiennych dla marki Nissan.

W firmie zatrudnionych jest ponad 100 wyszkolonych pracowników, którzy wciąż podwyższają swoje kwalifikacje na specjalistycznych szkoleniach potwierdzanych ogólnoeuropejskimi certyfikatami i dyplomami.

Jako największy i najnowocześniejszy serwis obsługujemy klientów indywidualnych, małe i duże firmy posiadające od kilku do kilkuset samochodów w swoim parku, z którymi jesteśmy związani umową serwisową. Firmy, które obdarzyły nas zaufaniem i wierzą w naszą fachowość to m.in.: ARVAL, Kompania Piwowarska, Poczta Polska, TRANSPOST, Lyreco, LIMARO i wiele innych.

Świadczymy także usługi powypadkowe i w związku z coraz większą ilością zgłaszanych szkód w naszej firmie uruchomiliśmy jednką z najnowocześniejszych w Wielkopolsce, blacharnię i lakiernię.

Dla klientów korzystających z usług naszego serwisu mamy do dyspozycji ok. 30 samochodów zastępczych, w tym także auta dostawcze.

Potwierdzeniem naszej doskonałej jakości mogą być uzyskane przez firmę liczne certyfikaty i wyróżnienia m.in.: w 2003 firma Wielkopolskie Stowarzyszenie Badań nad Jakością przyznało nam Certyfikat Najwyższej Jakości; w 2005 znaleźliśmy się w rankingu 100 Najlepszych Firm Wielkopolski a 2007 rok przyniósł nam nagrodę GRAND PRIX _ Wielkopolskiego Stowarzyszenia Dziennikarzy i Publicystów w kategorii specjalistyczne usługi motoryzacyjne.

Jesteśmy również importerem samochodów dostawczych. W dwóch punktach – w Polsce i Niemczech posiadamy w ciągłej sprzedaży ok. 300 samochodów.

 

Serwis Mechaniczny

Wszystkie operacje są wykonywane z zachowaniem najwyższej jakości gwarantowanej przez oryginalne części zamienne i wyszkolony personel techniczny.

Sieć NISSAN to profesjonalizm i przestrzeganie standardów producenta.

Dlaczego? Ponieważ:

– szkolimy naszych mechaników i pracowników Biura Obsługi Klienta.

– mamy wysokiej jakości urządzenia diagnostyczne i narzędzia specjalistyczne.

– używamy oryginalnych części zamiennych oraz części regenerowanych metodami przemysłowymi z programu wymiany standardowej.

– szybkość dostaw i dostępność części zamiennych są na najwyższym poziomie.

 

Serwis Blacharsko-Lakierniczy

-Profesjonalna obsługa od początku do końca.

– Profesjonalna obsługa od pocztąku do końca.

– Dostępne samochody zastępcze

– Naprawa rozpoczyna się bezporeśdnio po otrzymaniu przez Partnera NISSAN oceny technicznej od firmy ubezpieczeniowej.

– Oryginalne części NISSAN

– Naprawy wysokiej jakości

– Gwarancja na części i robociznę.

– Zachowanie gwarancji antykorozyjnej producenta.

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u