Salon kosmetyczny Kraków Mała Piękność

Dodaj |

O firmie

Salon kosmetyczny Mała Piękność zaprasza do korzystania z usług Pedicure i Manicure także zabiegów pielęgnacyjnych odmładzająco-nawilżający albo waniliowo-miodowych dla dłoni także stóp.

Specjalizujemy także wyróżniamy się od 2006 roku w domenie zdrowych stóp i dłoni. Salon kosmetyczny Kraków Mała Piękność w ciągu tych lat nabył i jeszcze zdobywa nowe doświadczenia szkoląc się w różnych dziedzinach kosmetyki.

Właśnie dla tego powstał salon kosmetyczny Kraków Mała Piękność aby być w stałym kontakcie z nowościami i najnowszymi sposobami czynienia Cię jeszcze piękniejszą.

Zapraszamy do zaglądania i korzystania z naszych ofert zamieszczonych na naszej stronie internetowej malapieknosc.pl oraz do korzystania z porad zamieszczanych w “kącik porad”. Oryginalne i sprawdzone metody Pedicure oraz Manicure tylko unas w Salon kosmetyczny Kraków.

 

Oferta

Usługi jakie proponujemy w Salon kosmetyczny Kraków:

– Manicure Klasyczny
– Manicure Biologiczny
– Manicure Japoński
– Stylizacja paznokci żelowych
– Tipsy
– Stylizacja stóp
– Paznokcie Hybrydowe
– Pedicure z ‘gel colour OPI’ | ‘gel colour ORLY
– Henna
– Stylizacja rzęs metodą 1:1
– Depilacja woskiem

Więcej informacji na temat pedicure oraz manicure ewentualnie innych zabiegów kosmetycznych odszukasz na http://www.malapieknosc.pl. W naszym Salon Kosmetyczny Kraków dążymy aż do usprawnienia i unowocześniana naszych usług, ale przede wszystkim ulepszamy Twój luksus korzystania z naszych usług. Zapraszamy państwa do salonu kosmetycznego Kraków – Mała piękność gdzie wszystko staje się możliwe.

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u