“Salus” NZOZ Sp. z o.o. Przychodnia Stomatologiczna

Dodaj |
  • O NAS
  • USŁUGI

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej “SALUS” Sp. z o.o. działa nieprzerwanie od 1 stycznia 2000 roku stopniowo poszerzając bazę lokalowo- kadrową oraz zakres i dostępność usług.

W 2007 roku została oddana do użytku przestronna, klimatyzowana poczekalnia ze specjalnym kącikiem dla małych dzieci i telewizorem dla wygody Pacjentów oraz nowy gabinet z dwoma nowoczesnymi stanowiskami.

Dla pełnej obsługi naszych Pacjentów zakupiliśmy cyfrowy aparat pantomograficzny aby w szybki sposób mieć całościową ocenę układu narządu żucia.

NZOZ SALUS Sp. z o.o. świadczy profesjonalne pełnopłatne, ponadstandartowe usługi stomatologiczne oraz w oparciu o kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia w zakresie: 

stomatologii: zachowawczej, dziecięcej, kosmetycznej,

chirurgii stomatologicznej i implantologii,

ortodoncji i protetyki,

badań diagnostycznych.

Wykonujemy pełny profil leczenia i zabiegów stomatologicznych, łącznie z leczeniem implantologicznym, którego jesteśmy prekursorem na rynku lokalnym oraz skorelowanym leczeniem ortodontyczno-chirurgicznym . Trudne przypadki kierujemy do Oddziału Chirurgii Szczękowo-Twarzowej SPSK 1 w Lublinie, z którym współpracujemy.

Wyrazem wagi jaka Firma przykłada do wysokiego poziomu jakości usług stomatologicznych, zgodnego z międzynarodowymi standardami, normami i oczekiwaniami pacjentów, jest podjęcie przez Zarząd w 2003 roku decyzji o wprowadzeniu Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2001, zaktualizowanego w 2010 roku, zgodnie z wymogami rynku i rozwijającej się stomatologii.

 Stomatologia zachowawcza

Stomatologia zachowawcza obejmuje głównie leczenie próchnicy. Ze względu na zasięg procesu wyróżniamy m. in. próchnicę początkową, która objawia się jako biała, kredowa plama- ten stan jest odwracalny i wcześnie wykryty może zostać cofnięty bez interwencji wiertłem.

Próchnica średnia i głęboka to sytuacja, gdy powierzchnia szkliwa odłamuje się i zostają odsłonięte głębiej położone tkanki zęba. W takiej sytuacji konieczne jest opracowanie wiertłem ubytku i wypełnienie go materiałem. Pozostawienie zębów w takim stanie prowadzi do nieodwracalnych zapaleń miazgi zęba a w konsekwencji do dodatkowego leczenia endodontycznego lub utraty zęba.

Naszym Pacjentom proponujemy estetyczne wypełnienia kompozytowe, kompomerowe i glass- jonomerowe najnowszej generacji produkowane przez m. in. Kerr, Dentsply, 3M.

USŁUGI

Stomatologia zachowawcza

Endoncja

Protetyka

Profilaktyka

Chirurgia

Rentgenodiagnostyka

Implantologia

Ortodoncja


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u