Sas Institute Sp. z o.o.

Dodaj |

O FIRMIE

Informacja o firmie

SAS Institute Polska jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się oddziałów SAS Institute Inc. – lidera w zakresie analityki i oprogramowania Business Intelligence. Działamy i rozwijamy się na polskim rynku od 1992 roku. Od 20 lat jesteśmy wiodącym dostawcą rozwiązań Business Intelligence, a niezależne instytucje badawcze plasują nas w ścisłej czołówce dostawców oprogramowania i usług na polskim rynku. Współpracujemy z największymi firmami i instytucjami w Polsce.

 

Co nas wyróżnia

– Dostarczamy w pełni zintegrowaną platformę technologiczną, obejmującą kompletny zestaw funkcjonalności w obszarze analityki i Business Intelligence.

– Kompleksowo rozwiązujemy problemy klienta poprzez konsulting biznesowy i wdrożeniowy

– Zatrudniamy najlepszych ekspertów

 

Zaufali nam

W Polsce z rozwiązań SAS korzysta ponad 130 klientów, w tym większość banków, największe firmy ubezpieczeniowe, operatorzy telekomunikacyjni oraz wiele firm i instytucji reprezentujących inne sektory rynku, urzędy i instytucje publiczne oraz placówki naukowe i akademickie.

Budujemy trwałe relacje

Zapewniamy klientom pełne wsparcie w całym cyklu budowy systemów, począwszy od analizy jego potrzeb biznesowych, przez dobór odpowiedniego rozwiązania i jego efektywną implementację. W efekcie lojalność wśród klientów SAS jest bardzo wysoka – ponad 98% klientów kontynuuje współpracę z nami, a co roku średnio 67% z nich dokupuje i wdraża nowe funkcjonalności oprogramowania. Wysoka jakość produktów i usług oraz profesjonalizm naszego działania zostały docenione i nagrodzone w wielu prestiżowych konkursach.

Zapewniamy jakość i bezpieczeństwo

Posiadamy certyfikat potwierdzający, że wdrożony w firmie System Zarządzania jakością spełnia wymagania międzynarodowej normy ISO9001:2008. Certyfikat został wydany przez TUV CERT TUV Rheinland InterCert Kft. Uzyskaliśmy również Świadectwo Bezpieczeństwa Przemysłowego 3 stopnia ABW stwierdzające, że nasza firma posiada zdolność do zapewnienia ochrony informacji niejawnych.

Jesteśmy poszukiwanym pracodawcą

Jesteśmy firmą o wyjątkowej kulturze organizacyjnej, gdzie atmosfera pracy i wzajemne relacje są równie ważne, jak wyniki biznesowe. SAS Institute Polska oferuje pracownikom komfortowe warunki pracy, możliwość realizowania ambitnych celów i czerpania wiedzy z doświadczeń międzynarodowych. Dużą wagę przywiązujemy do zachowania równowagi pomiędzy życiem zawodowym i osobistym, co owocuje wysoką satysfakcją z pracy, niską rotacją pracowników (7% w 2011 roku) oraz długoletnim stażem pracy. W 2012 roku znaleźliśmy się w gronie Top Employers Polska

Współpracujemy z nauką

Od 20 lat aktywnie współpracujemy ze światem nauki. Naszą misją jest szeroko rozumiany rozwój innowacji w Polsce. Oprogramowanie i rozwiązania SAS są wykorzystywane zarówno w dydaktyce, jak i projektach badawczych przez ponad 50 ośrodków akademickich i naukowo – badawczych. We współpracy z SAS tworzone są również programy studiów licencjackich, magisterskich i podyplomowych. W sposób szczególny staramy się wspierać projekty badawcze, które prowadzą do rozwoju medycyny i opieki zdrowotnej.

Wspieramy edukację

Oferujemy uczniom i nauczycielom szkół średnich w Polsce bezpłatny dostęp do własnej platformy edukacyjnej SAS® Curriculum Pathways® zawierającej multimedialne i interaktywne materiały dydaktyczne do nauki takich przedmiotów, jak: język angielski, matematyka, fizyka, chemia, biologia, geografia, historia oraz język hiszpański. Platforma pozwala realizować zadania edukacyjne w sposób interesujący i atrakcyjny dla uczniów, zwiększając ich zaangażowanie w proces nauczania. www.saswszkole.pl

 

PRODUKTY I ROZWIĄZANIA

Więcej niż Business Intelligence

Aby sprostać wyzwaniom ostrej konkurencji rynkowej przedsiębiorstwo musi posiadać zdolność szybkiego podejmowania trafnych decyzji. SAS wspiera organizacje w procesach podejmowania decyzji i dostarcza rozwiązania, które sprawiają, że organizacja może odpowiedzieć na więcej pytań, większej ilości ludzi i w obrębie większej liczby departamentów, niż przy pomocy innego dostawcy rozwiązań Business Intelligence.

SAS dostarcza zintegrowany pakiet rozwiązań i usług Business Intelligence, które nie tylko pozwalają sprostać bieżącym wyzwaniom biznesowym, ale też osiągać korzyści z przyszłych wyzwań. Z tysięcy wdrożeń rozwiązań SAS realizowanych rocznie na całym świecie wiemy, że wdrażane przez nas rozwiązania zapewniają niespotykany na rynku zwrot z inwestycji i praktycznie wspomagają kreatywność i innowacyjność klientów.

 

PARTNERZY SAS

ACANE Consulting

Accenture

Acxiom Corporation

Amdocs Inc

Asseco Poland

Atena Uslugi Informatyczne i Finansowe

Bazy i Systemy Bankowe

BearingPoint Inc

BISide

Business & Decision

Capgemini

CFT Polska

Cognizant Technology Solutions Corporation

Computer Sciences Corporation

Deloitte Consulting Detica Limited

EMC Corporation

Hewlett-Packard Company

IBM Corporation

iCASUS GmbH

Information Works Unternehemenberatung & Informationsysteme GmbH

Intel Corp

Logica Nederland BV

PriceWaterhouseCoopers

Sun Microsystems Inc.

Tata Consultancy Service

Teradata

Unisys Corporation

VMware Inc

Wipro Technologies

 

CENTRUM TECHNOLOGII

Centrum Technologii stawia sobie za zadanie pomoc naszym klientom w zakresie problemów technicznych związanych z oprogramowaniem SAS. Staramy się również w sposób aktywny dzielić wiedzą i doświadczeniem technicznym zdobytymi przez naszą firmę na całym świecie. Dzięki temu możemy nie tylko rozwiązywać bieżące problemy, ale również zapobiegać powstawaniu nowych oraz upowszechniać najlepsze praktyki wykorzystania systemu SAS.

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u