“Sato” Sp. z o.o.

Dodaj |

O Firmie

Towarzystwo Gospodarcze SATO Sp. z o. o. zostało zarejestrowane w grudniu 1989 roku. W pierwszym okresie działalności naszej firmy, klientami były osoby fizyczne oraz różne towarzystwa ubezpieczeniowe, urzędy skarbowe i sądy. Zajmowaliśmy się przede wszystkim wycenami wartości samochodów i ekspertyzami powypadkowymi pojazdów.

Znaczną część wykonywanych opinii stanowiły badania korelacji uszkodzeń pojazdów i rekonstrukcji wypadków drogowych. Firma T.G. SATO Sp. z o. o. od kilkunastu lat prowadzi także profesjonalną wycenę maszyn i urządzeń.

Biuro rzeczoznawców T.G. SATO Sp. z o. o. oparte jest na rzeczoznawcach licencjonowanych przez Stowarzyszenia Rzeczoznawców SIMP i Autoconsuting. W konsekwencji ciągłego uzupełniania wiedzy, oraz w wyniku zdobytego doświadczenia, nasi rzeczoznawcy poszerzają swe uprawnienia. Rzeczoznawcy T.G. SATO Sp. z o. o. poddali się procesowi certyfikacji i uzyskali stosowne certyfikaty SIMP i Autoconsulting.

 

Oferta

Rzeczoznawcy T.G. SATO Sp. z o.o. zajmują się zagadanieniami techniki motoryzacyjnej i ruchu drogowego, oraz oferiją usługi w zakresie:

Oceny i opinie techniczne pojazdów, maszyn i urządzeń.

Opinie z zakresu ruchu drogowego.

Wyceny pojazdów, maszyn i urządzeń.

Kalkulacje napraw pojazdów.

Diagnozowanie wad i usterek technicznych pojazdów, maszyn, urządzeń.

Likwidacja szkód komunikacyjnych.

Wyceny dla Sądów, Urzędów Celnych i Skarbowych.

Nasza oferta wyceny maszyn, urządzeń i pojazdów skierowana jest do:

banków

firm leasingowych

towarzystw ubezpieczeniowych

przedsiębiorstw

syndyków masy upadłości

osób fizycznych

Nasze certyfikaty

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u