“Sealed Air Polska” Sp. z o.o.

Dodaj |

O nas

Innowacyjność, zrównoważony rozwój, przywództwo

Tworzenie wartości biznesowej dla naszych klientów, poprawa jakości życia naszych konsumentów oraz tworzenie czystszego i zdrowszego środowiska dla przyszłych pokoleń… To nasz sposób myślenia

Celem Sealed Air jest ochrona produktów, które jemy i pijemy; cennych towarów, które przewozimy; a także miejsc, gdzie robimy zakupy, uczymy się, pracujemy, spędzamy wakacje i korzystamy z opieki medycznej. Bardzo poważnie traktujemy to zobowiązanie – wobec naszych klientów i wobec świata.

Obecnie jesteśmy światowym liderem w dziedzinie bezpieczeństwa i ochrony żywności, utrzymania czystości oraz zabezpieczenia produktów. Klienci na całym świecie oczekują od nas globalnej infrastruktury, wiedzy, innowacyjności oraz zrównoważonych działań.

W Sealed Air pracują prawdziwi pasjonaci ochrony dóbr i towarów – a to jest ważne dla nas wszystkich.

Sealed Air jest innowacyjnym, globalnym producentem szerokiej gamy opakowań zabezpieczających i materiałów pakujących typowych dla wielu zastosowań konsumenckich i przemysłowych. Działając w 51 krajach korzystamy z naszego unikalnego doświadczenia w dziedzinie doradztwa sprzedażowego, łącząc je z globalną siecią ośrodków naukowo-badawczych i z innowacyjnym podejściem, pokazując w jaki sposób lepsze opakowania mogą udoskonalać świat.

Dostarczane dzisiaj rozwiązania i materiały opakowaniowe firmy Sealed Air pochodzą z licznych zakładów produkcyjnych i biur sprzedaży zlokalizowanych w 26 krajach w Europie, republikach nadbałtyckich i w Rosji, na Bliskim Wschodzie oraz w Afryce. Firma posiada główny ośrodek badawczo-rozwojowy w Passiranie we Włoszech, jedno z trzech centrów techniczno-wystawienniczych i szkoleniowych Packforum® znajdujące się pod Paryżem, a także zakłady produkcyjne w najważniejszych lokalizacjach: w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Rosji i w Polsce.

Inwestujemy w prace badawczo-rozwojowe — dwa razy więcej niż inne firmy w tej branży — zarówno w firmie, jak i poza nią, aby utrzymać stały przepływ nowych pomysłów.

Słuchamy — jesteśmy blisko naszych klientów i czerpiemy pomysły z całego świata od ludzi o różnych punktach widzenia i z różnym wykształceniem, aby zaoferować to, co w Sealed Air jest najlepsze.

Współpracujemy — wiemy, że najlepsze pomysły powstają zarówno dzięki osobom pracującym w firmie, jak i spoza niej.

Działamy bez granic — nasze innowacje można przenosić i adaptować bez względu na miejsce, w którym powstały.

Produkty i usługi

Opakowania do żywnośći

Opakowania ochronne

Opakowania termokurczliwe

Materiały specjalne

Zastosowania medyczne

Diversey


Copyright © 2022 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u