“Sebo” Międzynarodowy Transport Drogowy Małgorzata Kądzioła

Dodaj |

Firma

SEBO Międzynarodowy Transport Drogowy z siedzibą w Okuniewie jest przedsiębiorstwem prywatnym i własnością Pani Małgorzaty Kądzioła. Firma rozpoczęła działalność w 1992 roku.

Pierwszy tabor to dwa ciągniki siodłowe z naczepami plandekowymi. Przełom w rozwoju działalności nastąpił w roku 1996, wtedy to postawiliśmy na specjalizację w transporcie chłodniczym. Z biegiem lat staliśmy się godni zaufania w zakresie transportu w kontrolowanej temperaturze. Zaowocowało to współpracą z renomowanymi firmami w kilku krajach. Dzisiaj nasze zestawy kursują regularnie po drogach Europy i Azji. Specjalizujemy się w transporcie towarów wrażliwych i łatwopsujących tzn. żywych kwiatów i roślin, owoców i warzyw, produktów mlecznych oraz środków medycznych.

Obecnie nasz tabor stanowi 21 wysokiej klasy zestawów drogowych oraz 4 vany do przesyłek expressowych.

W dniu dzisiejszym firma SEBO i jej “spółka córka” SEBO-BIS sp. z o.o. to bagaż doświadczeń i kompetentna załoga oraz grono zadowolonych klientów.

Oferta

Służymy Państwu fachowością i wieloletnim doświadczeniem. Stawiamy na solidność, rzetelność, terminowość i
rozsądne ceny oferując Państwu transport do wszystkich zakątków Europy oraz do części Azji (Rosja, Kazachstan, Uzbekistan).

Efekt doświadczeń, które zdobyliśmy w ponad 12 letniej działalności firmy, pozwala nam, zaproponować Państwu profesjonalną obsługę w zakresie transportu chłodniczego towarów wrażliwych.

By sprostać Państwa wymaganiom korzystamy z nowoczesnej, specjalistycznej floty – naczepy przystosowane do transportu kwiatów, 33 palety obsługiwane przez fabrycznie nowe ciągniki siodłowe firm Volvo i Scania – obsługiwanej wyłącznie przez doświadczonych kierowców posiadających długoletni staż pracy w naszej firmie.

Oferujemy Państwu również usługę przesyłek ekspresowych o ładowności do 1,5 tony wykonywanych przez Mercedesy Sprinter.

Galeria

 


Copyright © 2022 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u