Segla P.W. Producent Szyb Hartowanych

Dodaj |

  • O Firmie
  • Oferta

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „SEGLA” działa na rynku od 1993 r. i jest firmą wyspecjalizowaną w przetwórstwie szkła. Wytwarza szkło hartowane płaskie i gięte. Szkło hartowane płaskie i gięte produkuje z zastosowaniem nowoczesnej metody hartowania poziomego, która nie zostawia śladów obróbki termicznej.

„SEGLA” oferuje pełen zakres obróbki szkła od szlifowania krawędzi poprzez wiercenie otworów, matowanie i nakładanie sitodruku aż po hartowanie szkła.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SEGLA powstało w 1993 roku. Rynek usług w dziedzinie obróbki szkła szybko wchłonął nową ofertę. Klienci docenili zwłaszcza jej bardzo dobrą jakość i atrakcyjne ceny. Rosnący popyt na proponowane przez firmę „SEGLA” usługi dał jej solidne podstawy pod racjonalnie zaplanowany rozwój.

Mimo silnej konkurencji strategia promująca wysoką jakość i elastyczne reagowanie na potrzeby klientów przyniosła znakomite efekty. „SEGLA” dysponuje Systemem Zarządzania Jakością opisanym w normie ISO 9001:2000, co budzi zaufanie – przede wszystkim nowych klientów.

Sygnowane znakiem „SEGLA” szyby bezpieczne płaskie i gięte znajdują zastosowanie przede wszystkim w środkach transportu drogowego i szynowego, w kabinach maszyn budowlanych i rolniczych oraz w oknach i iluminatorach statków. Wszystkie produkty dysponują certyfikatami właściwych instytucji strzegących bezpieczeństwa użytkowników tych wyrobów. A co ważniejsze, firma może się powołać na świetne rekomendacje swoich dotychczasowych klientów. Są nimi odbiorcy nie tylko w Polsce, ale w wielu innych krajach Unii Europejskiej. Eksport zresztą systematycznie rośnie i można oczekiwać, że będzie tak jak dotychczas jednym ze źródeł rynkowego powodzenia Przedsiębiorstwa Wielobranżowego „SEGLA”.

Firma umiejętnie korzysta również z finansowych środków unijnych, dzięki którym między innymi zakupiła stanowisko do wodnościernego cięcia szkła.

Współfinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego „Unia Dla Przedsiębiorczych” pokazało, że ta możliwość wspierania wysiłków inwestycyjnych i podnoszenia potencjału usługowego może być bardzo wartościowym narzędziem modernizowania firmy i zwiększania jej konkurencyjności. Bez wątpienia „SEGLA” będzie umiała z tego narzędzia efektywnie skorzystać.

Oferujemy pełen zakres obróbki szkła: od cięcia i szlifowania krawędzi poprzez wiercenie otworów, matowanie i nakładanie sitodruku.

Nasze szyby bezpiecznie płaskie i gięte znajdują zastosowanie przede wszystkim w:

– w środkach transportu drogowego i szynowego

– w kabinach maszyn budowlanych i rolniczych

– w oknach i iluminatorach statków

Sygnowane znakiem “SEGLA” szyby bezpieczne płaskie i giete znajdują zastosowanie przede wszystkim w:

-środkach transportu drogowego

-środkach transportu szynowego

– kabinach maszyn budowlanych i rolniczych

– oknach i iluminatorach statków pełnomorskichCopyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u