“SEZAM” Restauracja i Catering

Dodaj |

O nas

Restauracja „Sezam” to jedna z dłużej działających na strzelińskim rynku restauracji. Od samego momentu powstania na stałe wpisała się w krajobraz miasta. To wspólnie z nami już od lat, wielu mieszkańców świętuje najważniejsze uroczystości – chrzciny, I komunie św. i oczywiście wesela.młoda para

Tym, co wyróżnia nas na tle innych lokali gastronomicznych to przede wszystkim kuchnia, oferowane potrawy i podejście do ich przygotowywania. Dbałość o klienta i jego komfort, a także szeroki wachlarz usług oraz atrakcyjna lokalizacja to nasze kolejne atuty.

Świętuj z Sezamem

Niedawna przebudowa naszej restauracji zaowocowała dostępem do 4 elegancko, ale i przytulnie wyposażonych sal, wprost stworzonych do świętowania i zabawy. Nasz wystrój, w połączeniu z nasza kuchnią, jak i obsługą to gwarancja udanej zabawy.

Na miejscu lub z dowozem

Poza ugaszczaniem w naszej restauracji, co zawsze czynimy z największą przyjemnością, oferujemy także usługi cateringowe. Zjazd rodzinny, konferencja biznesowa czy szkolenie – pomożemy ustalić najlepsze menu i zapewnimy najwyższą jakość potraw.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u