“Sklejka-Eko” S.A.

Dodaj |
  • O firmie
  • Oferta

SKLEJKA – EKO S. A. jest firmą o 100-letniej tradycji w branży drzewnej. Aktualnie zatrudniamy ponad 300 wykwalifikowanych specjalistów. Firma prowadzi działalność produkcyjną i handlową związaną z wykorzystaniem surowca drzewnego.

Opieramy ją na trzech wartościach:

– Polityka firmy przyjazna klientowi – znamy potrzeby naszych klientów a nasza oferta, jest atrakcyjna dla klientów, zarówno w krótko jak i w długoterminowej perspektywie. Szczególnie cenimy zaufanie.

– Kultura organizacyjna nastawiona na ciągłą naukę i rozwój – Głównym czynnikiem sukcesu jest człowiek i jego umiejętność rozwiązywania problemów i wykorzystywania możliwości. Tworzymy organizację, która uwalnia ludzki potencjał.

– Etyka i odpowiedzialność – wszyscy jesteśmy współodpowiedzialni za:

– usprawnianie działania firmy i wskazywanie problemów etycznych

– jakość relacji pomiędzy pracodawcą a pracownikiem, bezpieczeństwo pracy

– prawo do ujawniania nieetycznych zachowań i konfliktów interesów

Działalność produkcyjna jest od wieku związana z produkcją wysokiej jakości sklejki dla odbiorców krajowych, oraz zagranicznych. Dostarczamy nasze wyroby dla przemysłu meblowego, samochodowego, kolejowego, branży budowlanej i stolarki wewnętrznej i zewnętrznej. Gwarancją jakości naszych wyrobów jest fakt, że 50% naszej produkcji eksportujemy na wymagające rynki Skandynawii i Europy zachodniej.

– bezpieczeństwo i jakość naszych produktów

– wpływ na środowisko i jakość życia przyszłych pokoleń

W ramach działalności handlowej prowadzona jest sprzedaż towarów, materiałów i komponentów do produkcji mebli, drzwi, okien, elementów pojazdów, systemów i konstrukcji budowlanych, zarówno dla firm produkcyjnych i handlowych, krajowych jak i zagranicznych. Specjalizujemy się w produktach pełnoformatowych i przetworzonych na bazie sklejki wytwarzanej z drewna iglastego (sosna) i liściastego (brzoza, olcha, buk). Lokalizacja fabryki w południowej Wielkopolsce jest głównym atutem logistycznym ułatwiającym szybką i terminową realizację zamówień klientów zgodnie z ich potrzebami. Systematycznie zwiększamy udział naszych produktów w rynku polskim i zagranicznym.

Budowę silnej pozycji firmy opieramy na fundamencie partnerskich relacji z Klientami i przede wszystkim wiedzy i doświadczenia naszych specjalistów realizujących politykę ciągłego doskonalenia zarówno produktu jak i organizacji. To oczekiwania rynku, pomysły nasze i naszych Klientów kreują potrzeby, które chcemy spełniać.

Sklejki

– sklejka: iglasta(sosnowa), liściasta, okoume, meranti, szalunkowa, przeciwpoślizgowa, z folią aluminiową, elewacyjna.

Sklejki przetworzone i obróbka

– listwy boczne (płaskie), listwy sprężynujące, podłogi

Płyty drewnopodobne

– płyta stolarska, płyta OSB, płyta pilśniowa, płyta MDF/HDF, płyta wiórowa zwykła i MFP

Materiały drzewne

– tarcica i kantówka, architektura ogrodowa, akcesoria stolarskie, inne materiały drzewne

 


Copyright © 2022 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u