Sławomir Koroluk. Kancelaria Adwokacka

Dodaj |

Zespół

ROMUALDA ŁANIECKA – TALAŚKA, radca prawny

W przeszłości wykonywała także zawód prokuratora. Jest wpisana na listę adwokatów. Specjalizuje się w sprawach cywilnych i gospodarczych. Posiada bogate doświadczenie w prowdzeniu postępowań naprawczych, likwidacyjnych i upadłościowych. Od wielu lat specjalizuje się także w problematyce prawa finansowego, ze szczególnym uwzględnieniem prawa bankowego.

MAGDALENA BRAŁKOWSKA, radca prawny

Absolwentka aplikacji sądowej. Specjalizuje się w sprawach gospodarczych i cywilnych. Posiada ponadto bogate doświadczenie w prowadzeniu spraw odszkodowawczych, a także prowadzeniu sporów z zakresu prawa pracy.

dr SŁAWOMIR KOROLUK, adwokat

Absolwent aplikacji sądowej. Specjalizuje się w prawie gospodarczym, prawie konkurencji oraz sprawach cywilnych. W latach 2002 – 2008 wykładowca na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, w tym w latach 2006 – 2007 kierownik Katedry Prawa Gospodarczego Publicznego; współzałożyciel i pierwszy dyrektor administracyjny Szkoły Wyższej Prawa i Dyplomacji w Gdyni; autor lub współautor 7 książek oraz kilkudziesięciu artykułów naukowych; członek Centrum Studiów Antymonopolowych i Regulacyjnych na Uniwersytecie Warszawskim.

 
 


Copyright © 2022 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u