“Sobsmak” Sp. z o.o.

Dodaj |

Zakład Przetwórstwa Mięsnego SOBSMAK Sp. z o.o. z siedzibą w Wołominie jest firmą prywatną, założoną w 1992 roku, jako spółka cywilna. W 1998 roku spółka zmieniła swoją formę stając się spółką z ograniczoną odpowiedzialnością.
Dążąc do podniesienia standardu technicznego i technologicznego w roku 1997 wybudowano nowy obiekt produkcyjny, który został wyposażony w najnowocześniejsze maszyny i urządzenia zapewniające przestrzeganie bardzo ostrych wymagań sanitarnych i jakościowych zgodnych z normami Unii Europejskiej.

W kwietniu 2004 roku w celu sprostania wymogom sanitarnym i jakościowym zakończono wdrażanie systemu HACCP oraz systemu ISO 9001, które zostały certyfikowane 21 kwietnia 2004 roku, co zaowocowało uzyskaniem pozwoleń eksportowych.

Przedmiotem działalności przedsiębiorstwa jest produkcja produktów i przetworów mięsnych, handel hurtowy i detaliczny artykułami spożywczymi i przemysłowymi oraz handel zagraniczny tymi artykułami. SOBSMAK Sp. z o.o. oferuje około 100 asortymentów, o unikalnej, własnej recepturze. Przedsiębiorstwo za swoją działalność i oferowane wyroby otrzymało szereg nagród i wyróżnień m.in. jest laureatem Gazel Biznesu w latach 2002,2003,2004, 2005, 2006, 2007 i 2010.

Proces inwestycyjny w każdej dynamicznie rozwijającej się firmie powinien stanowić jeden ze stałych elementów polityki rozwoju. W Zakładzie Przetwórstwa Mięsnego SOBSMAK Sp. z o.o. od kilku lat prowadzone są inwestycje, trwa rozbudowa i modernizacja zakładu. Środki pozyskane z programu SAPARD oraz funduszy strukturalnych pozwoliły na dalsze inwestycje w park maszynowy zakładu. Celem prowadzonych inwestycji było dostosowanie firmy do wymogów UE oraz zwiększenia obrotów sprzedaży a co za tym idzie również dynamikę zysków oraz ekspansję na rynku krajowym i zagranicznym .

Spółka SOBSMAK Sp. z o.o. rozwija także swoją krajową sieć detaliczną , która składa się z nowoczesnych sklepów średnio powierzchniowych o wydzielonych stoiskach mięsno-wędliniarskich, piekarniczych, ryb i owoców morza. Sklepy są zlokalizowane w Warszawie i jej najbliższej okolicy.

Oferta


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u