“Sonar” PPHU Szynka Andrzej

Dodaj |

 

 

O NAS

 

      SONAR jest firmą obecną na rynku radiokomunikacyjnym od 15 lat, od samego początku działania firmy naszą dewizą jest wysoka jakość towaru, szybkość i terminowość dostaw, oraz zapewnienie wsparcia technicznego i rzetelnej obsługi serwisowej.

 Naszą działalność rozpoczęliśmy od produkcji anten, mikrofonów i innego osprzętu. Po okresie 3 lat poszerzyliśmy asortyment o gotowe wyroby znanych producentów CB i innych systemów radiokomunikacyjnych. Jesteśmy Autoryzowanym Dealerem takich firm jak Motorola, President, oraz posiadamy w ofercie produkty innych firm: Yaesu, Midland, Lemm, Sirio, itp.

 Wykonujemy dokumentacje techniczne projektów sieci łączności – niezbędne przy procedurze pozyskiwania częstotliwości w URTiP.

 Naszymi klientami są osoby prywatne jak również instytucje i firmy, takie jak Straż Pożarna, Straż Miejska, Agencje Ochrony Mienia, firmy zajmujące się monitoringiem obiektów, korporacje taksówkarskie, itp.

Urządzenia oferowane przez Nas posiadają aktualne świadectwa homologacji Ministra Łączności i deklaracje zgodności dopuszczające je do pracy na terenie kraju. Do wszystkich typów radiotelefonów jest możliwość zakupu wyposażenia dodatkowego, co umożliwia praktycznie dowolne zastosowanie. Na zakupione radiotelefony udzielamy 12 miesięcznej gwarancji.

 Dostawa towaru odbywa się za pośrednictwem firmy spedycyjnej GLS.

Udzielamy wysokich rabatów cenowych dla stałych odbiorców hurtowych.

 Prowadzimy własny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

 Nasza firma posiada wielu przedstawicieli regionalnych w kraju, których adresy podajemy na życzenie klienta.

 
 


Copyright © 2022 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u