“Sorelpol” Sp. z o.o.

Dodaj |

O FIRMIE

Sorelpol Sp. z o.o. istnieje od 1990 roku i specjalizuje się w produkcji przyczep do samochodów osobowych. Firma należy do francuskiej grupy Trigano – europejskiego lidera w tej dziedzinie (więcej o grupie Trigano na: www.trigano.fr).

Dzięki ciągłemu udoskonalaniu produktów, wykorzystaniu nowoczesnej technologii i wsparciu naszych francuskich Partnerów, staliśmy się jednym z największych w kraju producentów przyczep. W naszej fabryce w Chwałkowie zatrudniamy ponad 170 osób. Rocznie wytwarzamy kilkadziesiąt tysięcy przyczep, z których większość trafia na rynki zagraniczne. W Polsce nasze przyczepy znane są pod marką Neptun i Duuo.

Nasza firma została kilkakrotnie wyróżniona prestiżowym certyfikatem “Gazele Biznesu”, przyznawanym przez “Puls Biznesu” i wywiadownię gospodarczą “Coface Intercredit” tym przedsiębiorstwom, które osiągają bardzo dobre wyniki finansowe, dynamicznie się rozwijają oraz są rzetelnymi partnerami biznesowymi.

Wszystkie przyczepy Neptun i Duuo posiadają świadectwo homologacji wydane przez Ministerstwo Infrastruktury. Dzięki temu można je zarejestrować od razu po zakupie – bez konieczności przeprowadzania dodatkowych badań technicznych.

Zapewniamy stałą dostępność części zamiennych oraz szeroki wybór akcesoriów.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

 

     

 

PUNKTY SPRZEDAŻY

Informujemy, że sprzedaż detaliczna przyczep, akcesoriów i części zamiennych prowadzimy wyłącznie za pośrednictwem autoryzowanych dystrybutorów.

Aby znaleźć najbliższy punkt sprzedaży proszę wybrać województwo:

Dolnośląskie

Kujawsko-Pomorskie

Lubuskie

Lubelskie

Łódzkie

Małopolskie

Mazowieckie

Opolskie

Podkarpackie

Podlaskie

Pomorskie

Śląskie

Świętokrzyskie

Warmińsko-Mazurskie

Wielkopolskie

Zachodniopomorskie

 

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u