“Spark”

Dodaj |

O NAS

SPARK to firma która wykorzystuje doświadczenia zdobywane przez wiele lat w zakresie techniki grzewczej, klimatyzacji, wentylacji, alternatywnych źródeł energii, automatyki domów.

Proponujemy najnowocześniejsze urządzenia oraz rozwiązania techniczne, które pomagają rozwinąć praktyczne wszystkie problemy wynikające w trakcie realizacji prac instalacyjnych.
Realizujemy także budowę instalacji dzięki którym obiekty można nazwać “inteligentny dom”. Posiadamy duże doświadczenie w zastosowaniu alternatywnych źródeł energii jak pompy ciepła, kolektory słoneczne itp.
Przygotowując do realizacji poszczególne systemy w jednym obiekcie dbamy aby ze sobą współgrały dając maksymalnie wysoki poziom komfortu oraz jak największe pozytywne efekty ekonomiczne dla użytkownika.

Zabezpieczamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na wszystkie urządzenia będące w ofercie naszej firmy oraz bierzemy pełną odpowiedzialność za zaproponowane przez nas rozwiązania techniczne.

Z poważaniem

SPARK

 

SERWIS

Jedną z zasad firmy Spark jest dostarczanie urządzeń sprawdzonych, które zawsze posiadają serwis gwarancyjny i pogwarancyjny co daje duży komfort naszym klientom.

Pojmowanie Serwisu w naszym przypadku nie ogranicza się tylko do obsługi urządzeń w zakresie uruchomień zerowych czy naprawy ale także doboru urządzeń będących w naszej ofercie w zależności do potrzeb klienta.

Prowadzimy między innymi obsługę serwisową firmy Honeywell w zakresie automatyki, armatury wodociągowej.

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u