“Spinnex” Lakiernia Proszkowa

Dodaj |
Warning: Illegal string offset 'id' in /home/culturov/domains/katalogprzedsiebiorstw.pl/public_html/wp-content/plugins/wordpress-tabs-slides/wp-tabs-slides.php on line 510
  • FIRMA
  • OFERTA

Jesteśmy firma rodzinną, powstałą w 1973 roku, która w 1990 roku jako jedna z pierwszych w Polsce wprowadziła na rynek nowoczesne usługi lakierowania proszkowego.Posiadamy więc wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu bardzo trwałych i odpornych na czynniki zewnętrzne powłok lakierniczych poliestrowych i epoksydowych metodą proszkową.Nasza lakiernia proszkowa przystosowana jest do lakierowania elementów o zróżnicowanych kształtach i gabarytach, z możliwością szybkiej zmiany koloru.

W 2006 roku wychodząc na przeciw potrzebom naszych klientów rozszerzyliśmy działalność o usługę piaskowania czyli mechanicznego oczyszczania z rdzy a także innych zanieczyszczeń powierzchni przedmiotów przeznaczonych do lakierowania i nie tylko.

Firma znana jest z wysokiej jakości oraz terminowości wykonywanych usług a także z przystępnych cen. Współpracujemy z bardzo wymagającymi klientami z branży reklamowej, budowlanej, motoryzacyjnej, sanitarnej czy elektrycznej.

Metoda lakierowania proszkowego jest nowoczesną metodą stosowaną do zabezpieczenia detalu przed działaniem korozji, jak również do pozyskiwania powłoki dekoracyjnej. Jest metodą dostosowaną do obecnych światowych wymagań.

Lakierujemy między innymi:

– Stal

– Aluminium

– Mosiądz

– Odlewy i stopy pochodne

Elementy takie jak np:

– Grzejniki

– Bramy, ogrodzenia, balustrady

– Szafy metalowe

– Metalowe meble ogrodowe

– Akcesoria i części samochodowe

– Profile i konstrukcje stalowe

– Sprzęt gospodarstwa domowego

– Rowery

– Stolarka aluminiowa

– Kasetony reklamowe

– Oraz wiele innych o maksymalnych gabarytach 650 x 250 x 150 cm

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!


Copyright © 2020 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u