Spółdzielnia Inwalidów im. Zygmunta Starego Kozienice

Dodaj |
  • O firmie
  • Zakład choinek
  • Zakład folii
  • Zakład drzewny
  • Zakład szwalniczy

Spółdzielnia Inwalidów im. Zygmunta Starego w Kozienicach jest zakładem z ponad 60-cio letnią tradycją. W ciągu tego okresu Firma nasza uległa znacznym przemianom i przekształceniom, a profil produkcji został unowocześniony i rozszerzony. Założeniem, które przejęliśmy i realizujemy od początku istnienia jest wytwarzanie produktów spełniających najwyższe normy jakości.

Bezsprzecznie dzięki jakości zajęliśmy znaczną pozycję na rynku, o czym świadczą stale zwiększające się z roku na rok obroty, oraz uznanie naszych klientów.

Oprócz ciągle poszerzanej gamy artykułów Spółdzielnia Inwalidów w Kozienicach gwarantuje swoim odbiorcom korzystne warunki współpracy, rzetelność, uczciwość i terminowość w biznesie.

Spółdzielnia Inwalidów posiada status Zakładu Pracy Chronionej. Dzięki temu firmy współpracujące z naszym przedsiębiorstwem uzyskują ulgi we wpłacie na Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Głównym celem, jaki stawia sobie nasza Firma jest osiągnięcie takiego poziomu obsługi, który w pełni usatysfakcjonuje klientów. Mamy nadzieję, że w realizacji tych zadań pomoże ten katalog, który przybliży Państwu naszą ofertę.

Wyrobem z którego jesteśmy najbardziej znani są choinki wykonywane z tworzyw sztucznych. Szeroki asortyment wzorów i wysokości, atrakcyjny wygląd i bardzo dobra jakość wykonania zapewnia nam coroczną sprzedaż na poziomie kilkudziesięciu tysięcy sztuk tych ekologicznych drzewek.

Tak więc zgodnie z naszym hasłem: “Chcesz mieć las? – Kupuj u nas!” wielkość naszej sprzedaży pozwala ochronić przed wyrębem ogromną ilość drzew.

Spółdzielnia Inwalidów im. Zygmunta Starego produkuje poza standartowymi wymiarami choinek także choinki wykonywane na zamówienie o wysokościach od 3 m do 15 m.

Zakład Produkcji Choinek jest jednym z pierwszych tego typu zakładów uruchomionych w kraju. W procesie produkcyjnym postawiliśmy na wysoką jakość wyrobu. Dlatego choinki i wyroby choinkowe wytwarzane są z ekologicznej, trudno zapalnej i atestowanej twardej folii PCV w dużej gamie kolorów i wzorów

Zaletą naszych wyrobów jest kolorystyka i stylistyka, która z dużym realizmem oddaje naturę. Dodatkowo stosowane przez nas folie zapewniają trwałość i estetykę podczas długiego okresu użytkowania. Choinki sztuczne, girlandy, wiązanki, stroiki i wieńce okolicznościowe produkowane przez naszą Spółdzielnię doskonale imitują wiele gatunków drzew iglastych i są niezbędnym elementem Świąt Bożego Narodzenia, pozwalającym stworzyć niepowtarzalny nastrój ciepła i radości.

Zakład Produkcji i Przerobu Folii wytwarza folie HDPE i LDPE oraz przetwarza ją zgodnie z zapotrzebowaniem odbiorców.

Zawsze dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb klientów.

Produkujemy opakowania techniczne z nadrukiem w czterech kolorach.

Ponadto jesteśmy producentem woreczków śniadaniowych, toreb, reklamówek, worków na odpadki, rękawów i półrękawów foliowych, folii termokurczliwej.

Nasze produkty posiadają atest PZH do bezpośredniego kontaktu z żywnością.

Jesteśmy również otwarci na kooperację w zakresie produkcji wyrobów wtryskowych.

Zakład Drzewny produkuje duży asortyment opakowań, w tym palety gospodarcze i EUR na produkcję których posiadamy licencje EPAL. Zdolności produkcyjne wynoszą ok. 25 tysięcy szt. palet miesięcznie. Zakład posiada odpowiednie do potrzeb klientów zabezpieczenie materiałowe i techniczne pozwalające na wykonanie każdego rodzaju palet z uwzględnieniem warunków jakościowych i ilościowych.

W Zakładzie Drzewnym stworzone zostały duże możliwości efektywnego dostosowania się do potrzeb odbiorcy ze względu na własne pozyskiwanie tarcicy i jej dalszy przerób.

Zakład Szwalniczy wytwarza szeroki asortyment ubrań roboczych i odzieży ochronnej, rękawic a także pościeli. Nasze wyroby charakteryzują się bardzo atrakcyjnym wzornictwem oraz szeroką paletą kolorów. W produkcji wykorzystujemy najlepsze tkaniny na rynku, w które zaopatrujemy się u sprawdzonych producentów. Dzięki temu tkaniny przez nas używane spełniają wysokie wymagania jakościowe i posiadają niezbędne atesty.

Możemy wykonać również nadruki zawierające nazwę lub logo.

Jesteśmy otwarci na sugestie i indywidualne wymagania klientów w sferze rozmiarów, wzorów i stosowanych materiałów.

Nasze wieloletnie doświadczenie zagwarantuje wykonanie wyrobów, które całkowicie spełnią Państwa wymagania.


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u