Spółdzielnia Inwalidów”Jutrzenka”

Dodaj |

O firmie

Spółdzielnia Inwalidów „Jutrzenka” została założona w 1953 roku w Krotoszynie. Od momentu powstania dostarcza na rynek krajowy i zagraniczny szeroki asortyment świec, zniczy nagrobnych, lampionów, wkładów i pochodni.

Spółdzielnia jest przedsiębiorstwem o wieloletniej tradycji produkcyjnej i należy do liczących się w Polsce producentów wyrobów świecarskich.

Dbamy, aby co roku asortyment firmy powiększał się o nowe kształty i wzory.

Nasze wyroby znajdują odbiorców w dużych sieciach handlowych, czyli wśród kontrahentów z dużym potencjałem finansowym, oraz wśród klientów z małą zdolnością zakupową.

Spółdzielnia prowadzi również sklep firmowy, który znajduje się przy siedzibie firmy; w nim oferujemy nasze wyroby klientom detalicznym. Spółdzielnia oprócz działalności produkcyjnej i handlowej świadczy specjalistyczne usługi medyczne w Przychodni Specjalistycznej „Kro-Med”.

 

Oferta

Świece całoroczne- stożkowe, stołowe, kręcone, walce, kule, prostopadłościany, piramidy, kształtowe, warstwowe, upominkowe, zapachowe.

Znicze i lampiony- w ofercie znajdziecie Państwo bardzo bogaty wybór zniczy i lampionów plastikowych i szklanych, ręcznie zdobionych. Wykonujemy następujące rodzaje lampionów: zalewane, z wkładem parafinowym, z wkładem parafinowym w tubie i zalewane.

Kolekcje Wielkanoc oraz Gwiazdka- kolekcja świec świątecznych cieszy się ogromnym uznaniem, oferujemy bogate portfolio ręcznie zdobionych świec, które co roku są inne ze względu na panujące trendy.

Kolekcja sezonowa- firma produkuje wyroby sezonowe, właśnie do takich zaliczają się pochodnie, które doskonale nadają się do oświetlania wolnych przestrzeni podczas wycieczek, kuligów i jazdy konnej.

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u