Ssaki Medyczne, Chirurgiczne, Elektryczne, Zabiegowe

“Aga-Labor” S.C.

Dodaj |

O Firmie

AGA LABOR produkuje sprawdzone, bezawaryjne elektryczne ssaki medyczne i laboratoryjne pompy próżniowe. Produkowane elektryczne ssaki medyczne mają zastosowanie jako chirurgiczne, operacyjne i zabiegowe. Działamy na rynku polskim od roku 1989.

Posiadamy certyfikat PN-EN ISO-9001 oraz PN-EN ISO-13485: 2005.

Modernizujemy oraz udoskonalamy nasze wyroby i wyposażenie uwzględniając na bieżąco wszystkie życzenia i zastrzeżenia naszych odbiorców. Zapewniamy serwis i części zamienne do wszystkich wyprodukowanych przez nas ssaków medycznych i laboratoryjnych pomp próżniowych niezależnie od daty ich wyprodukowania.

 

Produkty

Oferujemy Państwu elektryczne ssaki medyczne o nowoczesnych rozwiązaniach technicznych przeznaczone do odsysania płynów i wydzielin na salach operacyjnych, pooperacyjnych i chirurgicznych, oddziałach intensywnej terapii, w gabinetach zabiegowych oraz w prywatnej praktyce lekarskiej i domach opieki. Każdy ssak wyposażony jest w miernik oraz regulator podciśnienia.

Ssaki produkowane są w wersjach:

* ze zdalnym sterowaniem

* bez zdalnego sterowania

* przenośne

* na wózku.

Do połączeń układu próżniowego zastosowano węże zakończone łatwo rozłączalnymi złączami, uniemożliwiającymi omyłkowe połączenia mogące spowodować zalanie i uszkodzenie ssaka. Wszystkie ssaki medyczne posiadają filtry na wejściu i wyjściu z tanimi, łatwo wymienialnymi, wkładami filtracyjnymi, które zapobiegają zassaniu i rozpyleniu w otoczeniu mgły jaka może powstać w słojach podczas pracy.

Standardowo ssaki wyposażane są w naczynia zbiorcze wielokrotnego użytku:

* poliwęglanowe o pojemności 0,8 l

* szklane o pojemności 2,5 l

Na żądanie ssaki mogą być wyposażone:

* w poliweglanowe butle wielokrotnego uzytku o pojemnosci 2l zobacz

* jednorazowe systemy zbiorcze zobacz

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u