Części, Akcesoria do Przyczep Samochodowych

“Steelpress” Sp. z o.o.

Dodaj |

Asortyment

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby zyskali Państwo jak najwięcej dzięki naszym produktom.

1.Dajemy Państwu pewność, że nasze głowice zaczepowe spełniają najwyższe standardy jakości – jako jedyne głowice na rynku są badane, kontrolowane i znakowane przez niemiecki instytut motoryzacyjny DEKRA.

2.Gwarantujemy szybkość i płynność dostaw dzięki usytuowaniu hal produkcyjnych w jednym miejscu w centrum Europy, w strategicznym punkcie pod Poznaniem, u zbiegu autostrady A2 oraz drogi ekspresowej nr 5.

3.Dostosowujemy produkcję do Państwa indywidualnych potrzeb, np. umieszczając na produktach Państwa logo, zmieniając miejsca otworowania.

4.Przeprowadzamy testy wytrzymałościowe naszych okuć do burt, mimo że europejskie normy nie nakładają na producenta okuć takiego wymogu, dając Państwu gwarancję bezpieczeństwa i niezawodności ich użytkowania.

5.Głowice wykonujemy ze stali o podwyższonej wytrzymałości, zapewniając im większą wytrzymałość, a co za tym idzie – dłuższy okres użytkowania oraz zwiększone bezpieczeństwo.

6.Wzmacniamy je przetłoczeniami, które nadają konstrukcji większą sztywność – to kolejna cecha, która wydłuża okres użytkowania głowicy i zwiększa Państwa bezpieczeństwo.

7.Zabezpieczamy głowice powłoką galwaniczną , która daje lepszą ochronę antykorozyjną, co przekłada się na estetyczny wygląd i dłuższe użytkowanie produktu.

8.Znakujemy głowice wskaźnikiem, który pozwoli Państwu samodzielnie kontrolować stopień zużycia wyrobu, a więc dbać o bezpieczeństwo swoje i innych użytkowników dróg.

9.Certyfikujemy głowice zgodnie z Dyrektywą 44 i Regulaminem 55, dając Państwu gwarancję bezpieczeństwa i niezawodności ich użytkowania. Dodatkowo badamy je we własnym, nowoczesnym laboratorium.

10.Produkujemy kilkadziesiąt wariantów głowic, co umożliwia dobranie odpowiedniego modelu do interesującego Państwo rodzaju dyszla. Do każdej głowicy mogą Państwo także dopasować wyposażenie dodatkowe w 5 różnych konfiguracjach.

 

Historia Firmy

Historia powstania naszej firmy sięga roku 1967, kiedy to rozpoczął swoją działalność mały, rodzinny zakład rzemieślniczy. Przez ostatnie czterdzieści lat, dzięki ciężkiej pracy, silnej motywacji oraz doświadczeniu założyciela, zdobytemu u boku cenionych specjalistów w branży obróbki metali i budowy maszyn sukcesywnie rozwijaliśmy się, by dziś być jedną z czołowych polskich firm produkujących części i akcesoria do przyczep samochodowych. Wysoka jakość produktów i solidne wykonanie w krótkim czasie zdobyły zaufanie nabywców, a marka STEELPRESS zaczęła być rozpoznawana nie tylko na rodzimym rynku wielkopolskim, ale także krajowym, europejskim oraz ogólnoświatowym. Produkty sygnowane logo SPP można spotkać w wielu krajach Unii Europejskiej oraz między innymi w Rosji, Serbii, Macedonii, Izraelu, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i na Ukrainie.

Dzięki przyszłościowej strategii ciągłego rozwoju, w roku 1998 nastąpiło przekształcenie firmy w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. W międzyczasie firma przeniosła się do Lubonia – podpoznańskiej miejscowości, gdzie zajmuje dużo większy teren. Wielkość zatrudnienia przekracza 120 osób. Każdy nowy projekt powstaje od podstaw, dlatego dbamy nawet o najmniejszy szczegół. Nasi konstruktorzy opierając się na profesjonalizmie oraz wieloletnim doświadczeniu wsparci najnowocześniejszymi technologiami począwszy od programów komputerowych, poprzez wydajny sprzęt, a kończąc na nowoczesnym parku maszynowym, tworzą akcesoria i części zgodne z Państwa wysokimi oczekiwaniami. Prace te trwają przez cały rok.

Naszym flagowym produktem są głowice zaczepowe (zaczepy kulowe). Spełniające wymagające normy bezpieczeństwa oraz jakości głowice marki STEELPRESS współpracują z hakami holowniczymi klasy A (średnica kuli 50mm). Ponadto, w ofercie posiadamy pozostałe wyposażenie przyczep, jak i samochodów dostawczych, a wśród nich: zaczepy i zawiasy do burt, uchwyty do mocowania ładunków, podnośniki samochodowe, koła manewrowe wraz z obejmami, osie niehamowane oraz inny asortyment. Aby kompleksowo sprostać zapotrzebowaniu licznych klientów w ofercie posiadamy dodatkowo obręcze do kół, hamulce najazdowe, wyciągarki do przyczep, a także błotniki.

Głowice zaczepowe produkowane przez Steelpress posiadają Certyfikaty na zgodność z Dyrektywą Europejską 94/20/EC oraz homologacje na zgodność z Regulacją Komisji Europejskiej R-55. Nasze produkty otrzymały także akredytację międzynarodowej organizacji certyfikacyjnej DEKRA

Misją naszej firmy jest zapewnienie zadowolenia klienta poprzez produkty wysokiej jakości oferowane w rozsądnych cenach. Zależy nam na długoterminowej współpracy, która pozwala zapewnić kontrahentom dogodne warunki handlowe, w tym atrakcyjne promocje i stałe rabaty. Nasi klienci, do których należą producenci przyczep, stacje serwisowe oraz firmy handlowe mogą liczyć na pełną dostępność towarów, szybką obsługę zamówień oraz terminowe dostawy. Nigdy nie zapominamy o kliencie, a polityka posprzedażowa zapewnia wsparcie techniczne każdemu kupującemu, bez względu na jego rangę.

Nasi konsultanci chętnie pomogą Państwu w doborze odpowiedniego wyposażenia przyczepy, a także wyjaśnią nurtujące pytania natury technicznej.

Serdecznie zapraszamy do współpracy

Zarząd i pracownicy firmy Steelpress

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u