Steinbacher Izoterm sp. z o.o.

Dodaj |

O FIRMIE

„Nie ma na świecie nic równie potężnego jak pomysł, którego czas właśnie nadszedł” mówi Victor Hugo, a my całkowicie zgadzamy się z jego zdaniem. Innowacyjne pomysły doprowadziły nas do pozycji wiodącego producenta materiałów izolacyjnych, zarówno w Polsce jak i w Austrii.

Jako jedyna polsko-austriacka firma oferujemy kompleksowe rozwiązania z pełnego wachlarza produktów izolacji budownictwa naziemnego oraz budownictwa technicznego, zachowując jednocześnie ciągłość wszystkich naszych linii produkcyjnych.

Misją naszej firmy jest przede wszystkim zapewnienie klientom środków do oszczędnej gospodarki energią, poprzez zastosowanie systemów termicznych, eliminujących straty ciepła.

Nasze wyroby termoizolacyjne są produkowane z myślą o jutrze: wtedy, kiedy rocznie oszczędzamy miliony litrów oleju grzewczego, i tym samym ograniczamy tysiące ton emitowanego CO2 i SO2, albo wtedy, kiedy opieramy się całkowicie na „wolnej produkcji” HKCKW i HFKW.

To pomysł, dzięki któremu zostaliśmy jako pierwsi i jedyni wyróżnieni symbolem ochrony środowiska.

Doświadczenie, elastyczność, innowacyjność, wysoka jakość obsługi klienta, a przede wszystkim odwaga myśli – te potężne wartości są nie tylko zawarte w filozofii naszej firmy, ale także tkwią w sercu każdego spośród niemal 400 pracowników zatrudnionych w Polsce oraz w Austrii.

 

KRONIKA FIRMOWA

1996 r. – Założenie firmy IZOTERM Sp. z o.o. z większościowym udziałem kapitału austriackiej firmy STEINBACHER DÄMMSTOFFE ( jednego z największych producentów materiałów termoizolacyjnych w Europie).

1996 r.Uruchomienie linii produkcyjnej Steinonorm

1997/98 r.Budowa nowej siedziby oraz hali produkcyjno – magazynowej Cząstkowie Mazowieckim.

2002 r. Rozpoczęcie produkcji płyt serii Steinodur .

2002 r. Otrzymanie certyfikatu ISO 9001:2000

2004 r. Uruchomienie dwóch nowych linii produkcyjnych, całkowicie zautomatyzowanych.

2006 r. Firma STEINBACHER DÄMSTOFFE posiada 100 % udziałów firmy IZOTERM Sp. z o. o.

2007 r. Otwarcie nowej hali magazynowej w Cząstkowie Mazowieckim.

 
 


Copyright © 2022 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u