STOL-DOM Urszula Jasińska, Zbigniew Jasiński

Dodaj |

O Nas

  Firma STOLDOM działa na rynku włocławskim od 1995 roku. Jest autoryzowanym przedstawicielem INDECO, jednej z największych i najlepiej rozwijających się firm w branży wykończenia wnętrz. Od początku istnienia główny nacisk naszej firmy skierowany był na rozwój, po to by móc spełniać rosnące wymagania naszych klientów. W swojej ofercie mamy nowoczesne, funkcjonalne i niezwykle estetyczne systemy przesuwne, które z powodzeniem można stosować zarówno w domu jak i biurze.

 

Oferta

Firma STOLDOM ma w swojej ofercie system szaf do zabudowy wnętrz wraz z drzwiami suwanymi. Naszym klientom proponujemy:

Bogatą kolorystykę wypełnień, drzwi, profili, szkła oraz luster,

Wygląd profili zbieżny z aktualnymi trendami wykorzystywanymi w nowoczesnym wzornictwie,

Nowoczesną linię, funkcjonalność oraz ergonomiczną formę,

Niezwykle bogate i urozmaicone wyposażenie szaf,

Produkty najwyższej jakości,

5-cio letnią gwarancję,

Profesjonalny montaż,

Bezpłatny pomiar w domu klienta, doradztwo oraz transport.

Warto nadmienić, iż materiały, które stanowią wypełnienie drzwi (płyty drewnopodobne, loom, ratan, lustra, szkło) są produktami najlepszych polskich i zagranicznych producentów. Jest to gwarancją ich najwyższej jakości. Ponadto, zabudowa od podłogi do sufitu i od ściany do ściany, pozwala całkowicie wykorzystać przestrzeń danego pomieszczenia. Mechanizm jezdny pracuje cicho i lekko, dając łatwy dostęp do szafy i możliwość swobodnego przesuwania drzwi. Wszelkie stalowe oraz aluminiowe elementy systemu (tory, profile, mechanizm jezdny) są wykonane z materiałów najwyższej jakości, odpornych na zniszczenia, ścieranie i korozję.

System zabudowy, który proponuje firma STOLDOM daje klientom możliwość:

Samodzielnego zagospodarowania przez klienta wnętrza szafy – wybór półek, szuflad, koszy,

Zabudowanie różnych nietypowych do zagospodarowania przestrzeni takich jak: wnęki czy wąskie korytarze,

Ma zastosowanie w kuchniach, łazienkach, przedpokojach, pokojach dziennych, sypialniach.

Oferowane przez naszą Firmę szafy cechuje wysoka jakość, funkcjonalność oraz wzornictwo na światowym poziomie. Nasze meble są trwałe, stabilne, precyzyjnie dopasowane i cieszą się wciąż rosnącą popularnością wśród klientów. Dysponujemy bogatą gamą rozmaitych detali i dodatkowego wyposażenia, m.in. półki, wieszaki, kosze, drążki. Na nasze wyroby udzielamy 5-cio letniej gwarancji !!! Zarówno drzwi jak i wnętrza szafy są wykonywane na dowolny wymiar oraz zgodnie z życzeniem i potrzebami klienta. To jak będzie wyglądała szafa zależy wyłącznie od naszego klienta.

 

Galeria

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u