STOLARSTWO A. STACHOWIAK – OKNA, DRZWI, SCHODY

Dodaj |

O Firmie

Zakład Stolarski Andrzej Stachowiak to renomowana firma zajmująca się produkcją doskonałych mebli na zamówienie oraz stolarką budowlaną. Działamy na terenie Lubonia oraz całego województwa wielkopolskiego. Zakres naszej działalności wiąże się ściśle ze stolarką budowlaną oraz wykończeniową.

Zakres naszych usług jest bardzo szeroki i dostosowany do potrzeb naszych kontrahentów. Zajmujemy się profesjonalnym doradztwem, abyście Państwo jak najlepiej mogli opisać produkt, który dzięki nam powstanie. Wykonujemy także wszelkiego rodzaju konstrukcje z drewna, więźby dachowe, stelarze. Na życzenie Klientów produkujemy meble: szafy, komody, kredensy, wieszaki, półki, blaty kuchenne, kuchnie ale także balustrady oraz drewniane schody. Naszą mocną stroną są także meble ogrodowe.

Stolarstwo dla wymagających:

– wyposażenie kuchni, meble kuchenne

– blaty kuchenne

– wyposażenie sypialni – łoża, komody, szafy

– wyposażenie salonów – stoły, krzesła ozdobne i tradycyjne, kredensy, szafy pod sprzęt

RTV, biblioteki z drewna

– wyposażenie przedpokoju – wieszaki, lustra, różnego rodzaju stojaki, szafki na buty,

boazeria

– meble sklepowe

– meble biurowe

– schody proste oraz kręcone, balustrady ozdobne, poręcze, karnisze

– meble ogrodowe – stoły ogrodowe, altany, krzesła, bujawki, stelaże na kwiaty

Doświadczenie:

Nasz Zakład Stolarski istnieje od wielu lat. Przez ten czas nauczyliśmy się tego, jak sprostać trudnym wymaganiom rynku oraz Klientów. Dzięki profesjonalizmowi jaki prezentujemy każdego dnia zaufały nam już dziesiątki Klientów. Od początku działalności wykonaliśmy setki zamówień, o bardzo zróżnicowanej tematyce i stopniu trudności. Współpracowaliśmy oraz współpracujemy zarówno z Klientami indywidualnymi, jak i instytucjonalnymi. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania, chcemy dalej inwestować w firmę, aby mogła realizować coraz bardziej wymagające zamówienia.

Polityka jakości:

Zakład Stolarski Andrzeja Stachowiaka to firma tworzona przez profesjonalistów. Pragniemy, aby produkty i usługi, które Państwu oferujemy spełniały najwyższe normy dotyczące jakości, wytrzymałości oraz estetyki. Każdego dnia pracujemy zgodnie z tradycją oraz prawidłami sztuki stolarskiej. Do wyrobu mebli używamy jedynie drewna, które spełnia najwyższe standardy. Nasz nowoczesny sprzęt pozwala nam na wykonanie każdego zlecenia w którkim czasie.

Jednocześnie w parze z wysoką jakością idzie atrakcyjność pod względem ceny!

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u