Stomatologia Boguniewicz

Dodaj |

O Nas

K o m p l e k s o w a   o f e r t a

Gabinet zapewnia szeroką ofertę zabiegów stomatologicznych z zakresu stomatologii zachowawczej, protetyki, leczenia kanałowego, stomatologii estetycznej, chirurgii i profilaktyki. Wszystkie niezbędne badania i zabiegi są wykonywane na miejscu, umożliwiając pacjentom oszczędność czasu i pieniędzy.

D o ś w i a d c z e n i e

Opiekę stomatologiczną zapewnia zespół doświadczonych lekarzy stomatologów, z wieloletnią praktyką zawodową, stale podnoszących swoje kompetencje poprzez udział w szkoleniach, kursach doszkalających, seminariach oraz poprzez korzystanie ze specjalistycznej prasy i publikacji.

N o w o c z e s n o ś ć

Najnowsze osiągnięcia medycyny sprawiają, że leczenie stomatologiczne w naszym gabinecie jest bezbolesne
i przebiega w bezstresowej atmosferze. Gabinet jest wyposażony w wysokiej klasy sprzęt najnowszej generacji,
a lekarze stosują nowoczesne metody leczenia, aby zapewnić pacjentom usługi na najwyższym światowym poziomie.

N a s t a w i e n i e   n a   p a c j e n t a

W gabinecie panuje przyjazna atmosfera, bo każdy pacjent traktowany jest indywidualnie i bez pośpiechu. Lekarze przygotowują indywidualny plan leczenia dostosowany do możliwości i oczekiwań pacjenta. Wysokiej jakości zabiegi oferowane są za optymalną cenę. Komfortowa poczekalnia zapewnia pacjentom odpowiednie wyciszenie przed wizytą.

D o s t ę p n o ś ć

Gabinet jest czynny 6 dni w tygodniu. Jego zaletą jest lokalizacja w samym centrum Głuchołaz (Rynek). Mieści się na parterze zapewniając swobodny dostęp wszystkim, w tym również osobom niepełnosprawnym. Wizyty umawiane są na konkretne godziny w dogodnych dla pacjentów terminach. Zmotoryzowani pacjenci mogą korzystać z miejsc parkingowych.

Zapraszamy!

 

Lekarze

R y s z a r d   B o g u n i e w i c z

— lekarz stomatolog z 30-letnim doświadczeniem zawodowym. Ukończył Śląską Akademię Medyczną. Od 1980r. prowadzi  indywidualną specjalistyczną praktykę stomatologiczną. Specjalizuje się w chirurgii, protetyce, stomatologii estetycznej. Duże doświadczenie zawodowe łączy
z otwartością na innowacyjne metody leczenia. Szerokie grono stałych pacjentów docenia przede wszystkim staranność i sprawność, z jakimi wykonuje zabiegi, terminowość oraz umiejętność radzenia sobie z trudnymi przypadkami klinicznymi.

K r z y s z t o f   B o g u n i e w i c z

— lekarz stomatolog z 6-letnim doświadczeniem zawodowym. Ukończył Akademię Medyczną
we Wrocławiu. Doświadczenie zawodowe zdobywał
w renomowanych wrocławskich prywatnych klinikach stomatologicznych, co pozwala mu świadczyć nowoczesne usługi stomatologiczne na najwyższym światowym poziomie. Specjalizuje się w stomatologii estetycznej, protetyce, leczeniu kanałowym. Pacjenci cenią sobie przede wszystkim precyzję i delikatność,
z jakimi wykonuje zabiegi oraz doskonałe efekty estetyczne prowadzonego leczenia.

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u