Stowarzyszenie p.n. Zrzeszenie Właścicieli i Zarządców Domów

Dodaj |
  • O firmie
  • Oferta
  • Galeria

Firma nasza świadczy kompleksowe rozwiązania i usługi w zakresie zarządzania i administrowania nieruchomościami. Ponad 50-cio letnia praktyka w tym zakresie zapewnia najwyższy profesjonalizm uwzględniający szczególne życzenia klienta oraz bieżące zmiany prawno-organizacyjne w zakresie zarządzania nieruchomościami mieszkalnymi bądź komercyjnymi.

Fundamentem Stowarzyszenia jest grupa profesjonalnych Zarządców wspieranych specjalistami z dziedziny prawa, budownictwa, wynajmu lokali, itp.

Siedziba naszej firmy znajduje się w Poznaniu, nie oznacza to, że ograniczamy się do współpracy z klientem lokalnym. Świadczymy usługi także dla klientów – właścicieli nieruchomości przebywających stale lub okresowo poza granicami kraju, a posiadającymi swe nieruchomości w Poznaniu lub okolicach.

Atuty firmy:

-Elastyczność i kompleksowość usług. Rozwiązujemy problemy każdego właściciela podchodząc indywidualnie do każdej powierzonej nieruchomości. Po rozpoznaniu Państwa oczekiwań dopasowujemy się do Waszych potrzeb. Jesteśmy otwarci na pomysły naszych klientów i chętnie podejmujemy nowe wyzwania.

-Szerokie spektrum prowadzonych spraw jest możliwe dzięki wiedzy i doświadczeniu oraz doborowi doświadczonej kadry z wieloletnim doświadczeniem w zakresie administrowania i zarządzania zasobami lokalowymi różnego typu.

-Stałe wsparcie i doradztwo dla właścicieli nieruchomości i wspólnot mieszkaniowych

Stowarzyszenie pn. Zrzeszenie Właścicieli i Zarządców Domów przedstawia kompleksową ofertę na zarząd nieruchomością

W ramach powierzonego przez właścicieli nieruchomości zakresu kompetencji wykonujemy czynności zwykłego zarządu oraz czynności przekraczające zwykły zarząd.

Zgodnie z ustawą o własności lokali prowadzimy dla wspólnot mieszkaniowych pełną obsługę nieruchomości działając jako Zarząd Wspólnoty powierzony na mocy art.18 lub Zarządca – Administrator ściśle współpracujący z Zarządem Wspólnoty wyłonionym z grona właścicieli lokali zgodnie z art. 20 ustawy o własności lokali.

By nasi klienci czuli się bezpiecznie a zwłaszcza dbając o powierzone nam mienie gwarantujemy nadzór administracyjny i technologiczny. W tym celu współpracujemy z wyspecjalizowanymi firmami posiadającymi odpowiednie uprawnienia branżowe. Ponadto współpraca w zakresie ochrony mienia gwarantowana przez wyspecjalizowane firmy minimalizuje lub wyłącza całkowicie skutki wandalizmu.

WYNAJEM LOKALI MIESZKALNYCH I UŻYTKOWYCH

Stowarzyszenie w ramach swej szerokiej działalności zajmuje się także wynajmem wolnych lokali mieszkalnych i użytkowych wchodzących w skład budynków przez nas zarządzanych. W dziale “aktualności” publikujemy aktualną listę wolnych lokali i warunki ich wynajmu. Dbając o bezpieczeństwo wynajmu przygotowujemy umowy najmu oraz ich prawne zabezpieczenie, oparte na doświadczeniach współpracujących z nami prawników, notariuszy oraz bogatym orzecznictwem sądowym w sprawach wynajmu lokali.

POGOTOWIE TECHNICZNE

Gwarantujemy bezpieczeństwo użytkowania budynków, budowli, czy też poszczególnych lokali w cyklu całodobowym przez 365 dni w roku. W tym celu zapewniamy usługi pogotowia technicznego polegające na usuwaniu awarii:

-wodno kanalizacyjnych

-węzłów centralnego ogrzewania

-elektrycznych

-gazowych

Gwarantujemy także stałą obsługę serwisową instalacji domofonowej i bieżące usuwanie awarii ślusarskich.

ZAKRES CZYNNOŚCI PRZEKRACZAJĄCYCH ZWYKŁY ZARZĄD

Zakres czynności przekraczających zwykły zarząd a świadczony na rzecz właścicieli to między innymi opracowywanie wieloletnich planów remontowo-modernizacyjnych, które po zatwierdzeniu przez posiadaczy nieruchomości realizujemy zgodnie z przyjętym przez nich harmonogramem, tj.

-modernizacje lokali i części wspólnych

-remonty gruntowne dachów i elewacji

-docieplenia z uwzględnieniem możliwości wynikających z ustawy o ochronie zabytków

-remonty adaptacyjne części wspólnych, itp.

POZOSTAŁE INFORMACJE

Zapewniamy Państwu pełen dostęp do dokumentacji nieruchomości, nieograniczony wgląd do dokumentacji księgowej, technicznej i eksploatacyjnej. W każdej chwili możecie Państwo uzyskać bieżące informacje o stanie finansowym własnej nieruchomości.

W zakresie zgromadzonych środków finansowych (saldo dodatnie budynku) na Państwa życzenie mogą być dokonywane wypłaty tytułem pożytków.

Przedstawiając powyższą ofertę prosimy o zapoznanie się z jej zakresem celem rozważenia powierzenia swej własności w zarząd Stowarzyszeniu, które za stosunkowo niewielkie wynagrodzenie daje szeroką paletę usług oraz gwarantuje bezpieczeństwo powierzonego mienia. Państwa nieruchomość jest warta zbyt wiele by ryzykować współpracę z przypadkowymi, nie posiadającymi odpowiedniego zaplecza organizacyjno-technicznego podmiotami. Każdego właściciela i wszystkie nieruchomości traktujemy indywidualnie, zapewniając profesjonalną usługę oraz silne wsparcie w trosce o Państwa majątek.


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u