Sucro

Dodaj |

O Firmie

Planujesz otworzyć sklep internetowy? Do stworzenia strony warto wynająć profesjonalną firmę, która posiada umiejętności oraz doświadczenie pozwalające na tworzenie nowoczesnych rozwiązań. Sucro to ogólnopolska firma, która od ponad 10 lat specjalizuje się w tworzeniu stron internetowych, a w szczególności sklepów przy użyciu programu KQS.Store. Przedsiębiorstwo cały czas dynamicznie się rozwija, o czym mogą świadczyć setki zrealizowanych zleceń oraz pozytywne oponie klientów. Przez 10 lat działalności firma Sucro stworzyła ponad 400 sklepów!

kqs.store

Sklepy KQS posiadają bardzo przejrzysty interfejs, który pozwala na bezproblemowe zarządzanie pojawiającą się treścią oraz zamieszczanie nowych produktów. Program pozwala na tworzenie stron atrakcyjnych wizualnie – zwiększa to szanse na wyróżnienie sklepu na tle konkurencji, a tym samym wzrost sprzedaży. Oprogramowanie KQS, na którym pracuje Sucro, jest najnowszą dostępną wersją, która wzbogacona jest w dodatkowe funkcjonalności. Zachęcamy do odwiedzenia strony.

 

Oferta

Firma Sucro przygotowała kompleksową ofertę, która odpowiada na obecne zapotrzebowanie klientów – Sucro to nowoczesna agencja, współpracująca z czołowymi firmami w całej Polsce. Pracownicy podchodzą personalnie do każdego zlecenia, co pozwala na dogłębne poznanie wymagań stawianych przez klienta.  Oferta firmy prezentuje się następująco:

– tworzenie stron oraz sklepów internetowych

– projekty graficzne

– pozycjonowanie

– multistore

oprogramowanie KQS

integracja KQS z innymi stronami (allegro, ceneo)

Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową.

oprogramowanie kqs

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u