“Super Power” Sp. z o.o.

Dodaj |

O FIRMIE

Nasza firma działa na rynku polskim od 1992 roku. Jesteśmy bezpośrednim importerem artykułów pirotechnicznych, posiadamy wieloletnie kontakty handlowe z najlepszymi fabrykami. Dzięki doświadczeniom międzynarodowym naszych partnerów biznesowych działamy zgodnie z trendami rynku fajerwerków na świecie, korzystamy ze sprawdzonych technologii produkcji dla krajów UE. Dlatego też nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością, ciekawym designem, nowatorskimi rozwiązaniami w zakresie efektów fajerwerków.
Traktujemy priorytetowo bezpieczeństwo naszych parterów biznesowych i konsumentów. Wszystkie wyroby naszej firmy posiadają Certyfikaty ADR zgodne z Umową Europejską dotyczącą międzynarodowego przewozu drogowego towarów niebezpiecznych. Posiadamy Koncesję Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w zakresie obrotu materiałami pirotechnicznymi klasy 1.1 –1.3G.

W celu podwyższenia jakości naszych usług w marcu 2005 roku wprowadziliśmy jako pierwsza firma w Polsce procedury Systemu Zarządzania Jakością wg Normy ISO 9001:2000. W chwili obecnej nasze pokazy pirotechniczne są corocznie certyfikowane na zgodność z normą ISO i spełniają wszelkie kryteria bezpieczeństwa i jakości.

Współpracujemy z wieloma partnerami z Europy, jesteśmy wieloletnim eksporterem artykułów pirotechnicznych na rynki wschodnie i do Unii Europejskiej. W Polsce od 2003 roku współpracujemy z największymi międzynarodowymi klientami w kanale hipermarketów i C&C.

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u