“Szymanowicz i S-ka” Sp.j. Elżbieta Szymanowicz

Dodaj |
  • O firmie
  • Produkcja
  • Oferta

Szymanowicz i S-ka s.j. jest tradycyjną polską firmą rodzinną (ojciec, matka i synowie), która rozpoczęła swoją aktywność w podwarszawskim Gołkowie 20 lat temu, wprowadzając z powodzeniem na polski rynek maszyny i urządzenia do przetwórstwa tworzyw sztucznych z Tajwanu. Szymanowicz i S-ka s.j. posiada obecnie wyłączność na Polskę, Ukrainę, Białoruś i Słowację od wielu tajwańskich firm, które mają bogate doświadczenie w produkcji maszyn i ich sprzedaż na cały świat.

Jesteśmy producentem butelek plastikowych HDPE o pojemnościach 250 ml, 400 ml i 1000 ml. Naszymi odbiorcami są głównie klienci z rynku mleczarskiego.

Linia produkcyjna należy do najnowocześniejszych na świecie. Istnieje możliwość aplikacji etykiety papierowej oraz etykiety termokurczliwej typu sleeve. Proces produkcyjny jest w pełni zautomatyzowany i wyklucza kontakt operatora linii z produkowanymi butelkami od momentu wyprodukowania do zapakowania butelek w opakowania zbiorcze.

Butelki HDPE produkowane są z najwyższej jakości granulatów spełniających wszelkie normy jakościowe obowiązujące w Unii Europejskiej.

Produkcja opakowań odbywa się zgodnie z systemem GMP/GHP/HACCP. Zapewniamy funkcjonalne i bezpieczne zamknięcia do naszych produktów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą SUROWCÓW oraz MASZYN.


Copyright © 2022 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u