Talent Finder Sp. z o.o.

Dodaj |

O firmie

Talent Finder to zaawansowane rozwiązanie dla firm, które doceniają wygodę, oszczędność czasu i najlepsze wyniki w procesie rekrutacji online pracowników. Ów specjalistyczny system do rekrutacji, jaki został stworzony przez profesjonalistów i z nim szukanie chętnych do pracy i utalentowanych kandydatów będzie dużo łatwiejsze! To oprogramowanie rekrutacyjne pomoże w pozyskiwaniu talentów, budowaniu bazy kandydatów, kierowaniu rekrutacjami i kontaktami, selekcji i ocenie aplikacji, będzie można stworzyć z nim także raporty i analizy. System do rekrutacji Talent Finder dostępny jest w kilku wersjach, aby móc bez trudu dobrać tę, która będzie w największym stopniu odpowiadała oczekiwaniom różnorodnych firm. Poza tym można z nią zbudować też niesłychanie pozytywny wizerunek jako pracodawcy przyjacielskiego potencjalnym pracownikom. Dzięki Talent Finder będziesz mógł w końcu pozbyć się kłopotów związanych z rekrutacją!

 

Oferta

Talent Finder to nowoczesna aplikacja internetowa (ATS – Applicant Tracking System), gwarantująca skuteczne zarządzanie procesami rekrutacji. Zastosowane w niej rozwiązania wspierają Firmy w poszukiwaniu utalentowanych i zmotywowanych pracowników na rynku. Aplikacja dostępna z poziomu Internetu jest prosta w obsłudze i wygodna w użytkowaniu. Elastyczność struktury narzędzia sprawia, że jest ono dostępne i wygodne w zastosowaniu dla każdej Firmy, niezależnie od jej potrzeb rekrutacyjnych oraz przeznaczonego budżetu.

Talent Finder to:
Dostęp do bazy talentów.
Baza CV zarządzana za pomocą Talent Findera to najtańsze źrodło aplikacji w postaci zmotywowanych kandydatów aplikujących do firmy nawet wtedy kiedy nie ma aktywnych rekrutacji.

Szybkie i sprawne rekrutacje.
Poszukiwania w bazie CV, emisja ogłoszenia, selekcja i ocena wszystko prostsze niż myślałeś. Sprawdź, o ile szybciej zatrudnisz pracownika z Talent Finderem.

Wizerunek pracodawcy ma znaczenie.
Zadbaj o postrzeganie swojej firmy od pierwszych kontaktów z potencjalnymi pracownikami. Dzięki Talent Finderowi najwyższe standardy komunikacji i kształtowania wizerunku będą zawsze zachowane.

Bezpieczeństwo.
Dbałość o przestrzeganie prawa i bezpieczeństwo danych jest naszym priorytetem. Talent Finder jest zgodny z aktualnym prawodawstem zaś w ochronie danych stosujemy najwyższe standardy techniczne.

Zaprojektowany dla Ciebie i Twojej firmy.
Nie musisz iść na kompromisy. Talent Finder pogodzi uniwersalność i najlepsze z wdrożonych rozwiązań z potrzebami i specyfiką Twojej firmy.

Budżet pod kontrolą.
Czy wiesz, jakie koszty ponosi Twoja firma na rekrutację jednego pracownika? Dzięki Talent Finderowi będziesz mógł poznać odpowiedź na to pytanie.

Przyjazna obsługa.
Korzystając z intuicyjności Talent Findera przeprowadź szybkie wdrożenie i udostępnij go również pracownikom spoza działu HR.

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u