Targi, Konferencje, Szkolenia

Prezentacja organizowanych najbliższych targów, konferencji, szkoleń z wybranych dziedzin, których partnerem jest serwis KatalogPrzedsiebiorstw.pl. Polecamy sprawdzenie informacji o branżowych wydarzeniach, znalezienie odpowiedniego targu bądź konferencji i efektywnego uczestnictwa w niniejszych spotkaniach. Jeżeli szukają Państwo miejsca na promocję konferencji, szkolenia lub targów prosimy o kontakt, z pewnością zamieścimy i wypromujemy informacje o poszczególnych wydarzeniach.


Najbliższe Wydarzenia

 

Konferencja Źródła Finansowania Przedsiębiorstwa MoneyCon

Data: 29.03.2012

Miejsce: Wrocław

Strona www: http://moneycon.pl/zrodla-finansowania-przedsiebiorstwa-wroclaw

Zapraszamy Państwa serdecznie do wzięcia udziału w II edycji konferencji Źródła Finansowania Przedsiębiorstwa, która odbędzie się 29 marca 2012 r. we Wrocławiu.

Będzie to świetna okazja do zdobycia cennej wiedzy na temat różnych źródeł finansowania swoich przedsiębiorstw.

Więcej informacji: http://moneycon.pl/zrodla-finansowania-przedsiebiorstwa-wroclaw

Spotkanie będzie dotyczyło: kredytów, mezzanine finance, leasingu, funduszy venture capital i private equity, ale będą poruszane także ważne wątki, które wspomogą przedsiębiorców w rozwoju swojej firmy.

Uczestnikom zapewniamy:

– komplet materiałów konferencyjnych

– przerwę kawową

– możliwość uczestniczenia w wybranych wykładach

Konferencja jest BEZPŁATNA.

Zachęcamy do udziału.

Więcej informacji oraz bezpłatna rejestracja na:

http://moneycon.pl/zrodla-finansowania-przedsiebiorstwa-wroclaw

Kontakt

Regina Juźko

e-mail:regina.juzko@moneycon.pl

tel. (0-22) 427 36 88


18.Ogólnopolskie Targi Budowlane – MUREXPO

Data: 13-15.04.2012

Miejsce: Warszawa, Hala Torwar

Strona www: www.targibudowlane.pl

Zapraszamy do udziału w Ogólnopolskich Targach Budowlanych MUREXPO, które odbędą się w dniach 13-15 kwietnia 2012r. na warszawskim Torwarze.

MUREXPO to najważniejsza na Mazowszu impreza budowlana kierowana do osób profesjonalnie związanych z branżą budowlaną oraz do indywidualnych inwestorów. Targi odbywają się pod patronatem najwyższych władz resortowych oraz uznanych organizacji i stowarzyszeń branży.

Wydarzenie – o 11 letniej tradycji – zyskało uznanie i jest oczekiwane przez producentów i dystrybutorów materiałów budowlanych i wyposażenia wnętrz oraz usługodawców z branży z uwagi na skuteczną promocję na największym w Polsce rynku budowlanym, szerokie możliwości pozyskania nowych kontrahentów, czy umocnienie pozycji firmy na rynku. Są z nami zarówno największe, najbardziej znane firmy rynku budowlanego, jak i te, które dopiero zdobywają pozycję.

Na targach odbywają się szkolenia i warsztaty dla przedstawicieli branży i wystawców. Piątek tradycyjnie jest Dniem Profesjonalisty. W dyskusjach i seminariach uczestniczą m.in. przedstawiciele największych firm deweloperskich w kraju, przedstawiciele miasta stołecznego Warszawy i stowarzyszeń branżowych.

Osobom budującym własny dom, planującym jego budowę, przebudowę bądź remont oferujemy bogaty program edukacyjny poświęcony najważniejszym etapom realizacji inwestycji. Program debat, wykładów i seminariów uzupełnia rozbudowane centrum porad, w którym nasi goście mogą liczyć na indywidualne, bezpłatne konsultacje.

Ogólnopolskim Targom Budowlanym – MUREXPO będą towarzyszyć Targi Wyposażenia Wnętrz – MODNE WNĘTRZE.

 

10.Targi Wyposażenia Wnętrz – MODNE WNĘTRZE

Data: 13-15.04.2012

Miejsce: Warszawa, Hala Torwar

Strona www: www.targibudowlane.pl

Zapraszamy do udziału w Targach Wyposażenia Wnętrz MODNE WNĘTRZE, które odbędą się w dniach 13-15 kwietnia 2012 na warszawskim Torwarze.

Targi Wyposażenia Wnętrz MODNE WNĘTRZE to impreza poświęcona prezentacji aktualnej oferty producentów i dystrybutorów sprzętu, akcesoriów i dodatków stanowiących o wyglądzie wnętrz mieszkalnych: mebli, oświetlenia i elektroniki użytkowej, a także wszelkiego rodzaju detali dekoracyjnych. Wydarzenie ma na celu promocję dobrych i ciekawych wyrobów, prezentację obowiązujących obecnie trendów we wzornictwie i wyposażaniu wnętrz, oraz – co niezwykle istotne – wszechstronną pomoc indywidualnym inwestorom w podjęciu decyzji o wyglądzie ich własnych mieszkań – w zgodzie z potrzebami funkcjonalnymi i estetycznymi.

Targom MODNE WNĘTRZE towarzyszy wiele atrakcji: bezpłatne porady dla indywidualnych inwestorów, poszukujących sprawdzonych rozwiązań, interesujących pomysłów aranżacji wnętrz mieszkalnych, spotkania z projektantami i stylistami wnętrz, a także konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Targom Wyposażenia Wnętrz MODNE WNĘTRZE będą towarzyszyć Ogólnopolskie Targi Budowlane MUREXPO

 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u