Techbud Andrzej Filipiak

Dodaj |

FIRMA

Systemy dachowe:  informacje  •  porady  •  usługi  •  sprzedaż

Dlaczego TechBud Andrzeja Filipiaka?

Wyróżnia nas:

– doświadczenie1423 klientów wybrało Tech-Bud Andrzej Filipiak jako wykonawcę nowego pokrycia dachowego co dało w sumie ponad 2 230 000 m2 powierzchni dachowej. Specjaliści z TechBud Andrzej Filipiak zrealizowało setki skomplikowanych projektów z pokryciem z blachy, bitumicznym, ceramicznym, termicznym i w innych technologiach. Pracownicy firmy są fachowcami o wieloletnim stażu. W sumie …. lat doświadczenia zbiorowego na różnych rodzajach konstrukcji dachowej.

– fachowa wiedza – TechBud Andrzej Filipiak prowadzi systematyczne szkolenia z technologii budownictwa, nowoczesnego montażu i bezpieczeństwa pracy. Współpracujemy z producentami nowoczesnych pokryć dachowych we wdrażaniu najnowszych rozwiązań konstrukcji dachów.

– jakość montażu – od jakości montażu zależy w dużej mierze zarówno trwałość dachu, odporność na warunki atmosferyczne jak też wygląd estetyczny. Stosowane przez nas ostre kryteria kontroli w trakcie budowy gwarantują realizację usług na najwyższym poziomie.

– bezpieczeństwo i higiena pracy – TechBud Andrzej Filipiak dba o bezpieczeństwo i zdrowie swoich pracowników wdrażając najnowsze rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa osobistego monterów, organizując systematyczne szkolenia BHP. Wysoka świadomość istniejących zagrożeń i znajomość konsekwencji ewentualnych wypadków zarówno dla zdrowia pracownika jak i w następstwie wypadku sytuacji jego rodziny spowodowała zmniejszenie ilości wypadków praktycznie do zera.

– polityka kadrowa – TechBud Andrzej Filipiak ma zamiar konsekwentnie umacniać i rozwijać swoją pozycję na rynku, utrzymując wysoki poziom zatrudnienia. Doceniamy znaczenie “kapitału ludzkiego” i wiemy, że aktywa naszej firmy to w znacznej mierze wiedza, umiejętności i doświadczenie jej pracowników. Dlatego wszyscy pracownicy mają stałą umowę o pracę, godne zarobki powiązane z wynikami pracy i zagwarantowany rozwój zawodowy. Nasza polityka kadrowa gwarantuje zaangażowanie pracowników w rozwój firmy i jak najlepsze wypełnianie obowiązków pracowniczych, co jest najlepszą reklamą naszej działalności.

 
 

 


Copyright © 2022 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u