izolacja natryskowa, natryskiwana hydroizolacja, izolacja dachów

Termopian Sp. z o.o.

Dodaj |

O Firmie

Firma Termopian istnieje od 1988 roku. Powstała jako spółka Małgorzaty i Sylwestra Będkowskich inżynierów Politechniki Śląskiej Wydziału Budownictwa. W 1992 wdrożyliśmy na polskim rynku pokrycie dachowe wykorzystując hydrodynamiczny natrysk sztywnej pianki poliuretanowej TERMOPIAN® Od roku 2000 pracujemy zgodnie z systemem zarządzania jakością ISO 9001. Działania podjęte w 2004 roku zaowocowały uruchomieniem produkcji farby akrylowej IZOLBEST® przystosowanej do malowania pokryć dachowych z pianki poliuretanowej. Kolejnym nowym produktem stworzonym na fundamencie wieloletnich doświadczeń jest produkt IZOLBEST-PRO® – farba akrylowa z wypełniaczem mineralnym, o podwyższonej odporności na czynniki szkodliwe.

Do tej pory wykonaliśmy około 700 000 m² natrysków różnych systemów izolacji termicznych, wodochronnych i chemoodpornych. Aktywnie uczestniczymy w życiu wielu organizacji związanych z profilem naszego działania: Polska Korporacja Termorenowacji, Izba Budownictwa, PZITB.

Od początku naszej działalności stawiamy na wykwalifikowaną kadrę oraz wysoką jakość realizowanych prac. Świadczą o tym uzyskane certyfikaty, nagrody oraz referencje.

 

Oferta

TERMOPIAN® to pokrycie dachowe wykonywane za pomocą wielowarstwowego hydrodynamicznego natrysku sztywnej pianki poliuretanowej z lakierowaniem farbą UV stanowiące bezspoinowe, ostateczne pokrycie, uszczelnienie i izolację termiczną (docieplenie) dachów domów mieszkalnych, obiektów przemysłowych i innych. Posiada doskonałe własności termoizolacyjne prawie dwukrotnie lepsze od styropianu oraz uszczelniające dzięki eliminacji łączeń. TERMOPIAN® może być również wykorzystywany jako natryskowa izolacja wewnętrzna mająca szeroki wachlarz zastowań w budownictwie mieszkaniowym oraz rolnicznym (np. przechowalnie owoców)

HYDROBEST® to natryskiwana bezspoinowa folia izolacyjna – hydroizolacja, antykorozyjna. Natryskuje się na gorąco (80° C).Materiał dostarczany jest do miejsca wbudowania wężami o długości 120 m. Wykonuje je specjalistyczna brygada przeszkolona i dopuszczona do wykonywania tego typu prac. Brygada remontowa może w ciągu jednego dnia , przy korzystnych warunkach atmosferycznych wykonać hydroizolacje lub antykorozje na powierzchni ponad 1000 m².

IZOLBEST® to farba ochronna zabezpieczająca pokrycia dachowe z pianki poliuretanowej przed promieniowaniem UV. Izolbest®, zawierający dyspresję akrylową, pigmenty, wypełniacze i dodatki modyfikujące, produkowany jest w postaci cieczy, gotowej do zastosowania. Izolbest® nanoszony jest na suche podłoże pozbawione zanieczyszczeń mechanicznych i tłustych. Materiał powinien być nanoszony za pomocą:

IZOLBEST-PRO® to nowoczesna powłoka ochronna dla pokryć dachowych z pianek poliuretanowych.Przeznaczona jest dla Inwestorów, którzy oprócz skutecznego i wysokiej jakości pokrycia dachowego, oczekują także podwyższonej wytrzymałości i trwałości. Podobnie jak standardowa wersja, Izolbest-PRO ® zapewnia pełną ochronę pianki przed promieniowaniem ultrafioletowym – UV. Jednak dzięki dodaniu specjalnego wypełniacza mineralnego, powstaje wyjątkowo trwała i odporna warstwa wierzchnia. Stanowi ona doskonałe uzupełnienie w miejscach, gdzie istnieje podwyższone ryzyko uszkodzenia mechanicznego powłoki dachowej.

 
 


Copyright © 2022 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u