The English Factory

Dodaj |

O firmie

Szkoła The English Factory zajmuje się nauczaniem języka angielskiego przez internet od 2009 roku. Od tego czasu udzieliliśmy kilku tysięcy godzin lekcji przez Internet.

Nasz kadra doświadczonych lektorów skupia się na nowoczesnej formie nauki online. Wykorzystujemy nie tylko komunikatory głosowe ale również rozwiązania takie jak wirtualna tablica czy platforma e-learningowa. Dokładamy wszelkich starań aby lekcje były ciekawe i angażowały w naukę.

W The English Factory uważamy, że kluczem do opanowania języka obcego jest zainteresowanie ucznia nauką przez wykorzystanie ciekawych materiałów (artykuły z prasy anglojęzycznej, pliki MP3, podcasty, ilustracje, interaktywne testy) i przerabianie tematów dopasowanych do wymagań każdego z uczniów.

 

Oferta

1. Kurs przygotowujący do egzaminów językowych. Z powodzeniem przygotowujemy naszych studentów do egzaminów Cambridge:
KET – Key English Test
PET -Preliminary English Test
FCE – First Certificate in English
CAE – Certificate in Advanced English
BEC – Business English Certificate (wszystkie poziomy).

2. Angielski w biznesie.
Kurs przeznaczony dla osób wykorzystujących język angielski w pracy. Lekcje poruszają zagadnienia związane z rozmowami o pracę, korespondencją biznesową, negocjacjami, ekonomią i finansami.

3. Angielski dla dzieci.
Lekcje dla najmłodszych, które poprzez wykorzystanie połączenia materiałów multimedialnych, gier i zabawy językowych oraz konwersacji z lektorem rozwijają zainteresowanie dzieci angielskim i uczą jego używania w codziennych sytuacjach. Nauka może również skupiać się na materiałach przerabianych przez ucznia w szkole czy też przygotowywać do sprawdzianów i testów.

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u