TOMARK T.Majewski, M.Ritter Spółka Jawna

Dodaj |

O firmie

Nasza firma zajmuje się sprzedażą hurtową i detaliczną okuć budowlanych (zamki, wkładki, kłódki, klamki) oraz drzwi wzmocnionych i antywłamaniowych Gerda.

 

Oferta

Podstawową formą działalności naszej firmy jest montaż drzwi antywłamaniowych Gerda. Świadczymy usługi zarówno dla klientów indywidualnych jak i firm budowlanych i developerów. Prowadzimy również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Ze względu na to, że nasza firma istnieje na rynku poznańskim już ponad 18 lat, posiadamy duże doświadczenie w montażu drzwi i ich konserwacji. Potrafimy naprawić drzwi oraz dostarczyć części zamienne nawet do najstarszych drzwi Gerda.
Druga gałęzią działalności jest handel detaliczny i hurtowy okuciami budowlanymi. W swoim asortymencie posiadamy zamki i wkładki wszystkich renomowanych producentów jak: Gerda, LOB Leszno, Metalplast Częstochowa, SISO, Winkhaus, Jania, Assa Abloy. Jesteśmy dystrybutorem wszelkiego rodzaju kłódek, klamek i akcesoriów meblowych. Prowadzimy kompletację wkładek i kłódek w systemie jednego klucza oraz bardziej rozbudowanych systemów Master Key.

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u